Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Українські ІТ-компанії презентують свої досягнення на стенді Innovation Corner у Торонто

3-4 липня найкращі українські компанії галузей IT та високих технологій представлять у Канаді свої останні досягнення на стенді Innovation Corner в Українському домі Торонто (Ukraine House Toronto), що діятиме у рамках Міжнародної конференції з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference).

Демонструвати світовій спільноті сучасні напрацювання вітчизняної IT-галузі будуть такі потужні компанії як EdPro, Infocom, INTELA, ISSP, Jelvix, SolarGaps, TechNovator, Kyiv School of Economics. Учасники виставки представлять свої рішення у сфері інжинірингу, кібербезпеки, програмного забезпечення та освіти.

Save the date! Aдже це унікальна можливість дізнатись більше про інноваційні продукти та сервіси від українських IТ-компаній!

Організатори Innovation Corner: Офіс з просування експорту України та Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS).

Український дім Торонто (Ukraine House Toronto) – це мультиформатний простір, де демонструватимуться інноваційні можливості України, вітчизняні здобутки у різних галузях, а також обговорюватимуться питання демократії, бізнесу, реформування та децентралізації влади, гендерної рівності, енергетичної безпеки тощо.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.