Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Оголошено тендер на розробку Національного експортного порталу

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту продовжує роботу над запуском експортного веб-порталу – потужним інформаційним інструментом підтримки українських експортерів та розвитку бізнес-середовища в цілому, що має стати найбільш ємною інформативною платформою з безоплатним доступом. Платформа включатиме дані про зовнішні ринки з умовами та процедурами доступу до них товарів і послуг, інструменти для пошуку партерів, розвитку компетенцій, бізнес-можливостей тощо. Це – перший проект такого масштабу, де у найбільш повному та постійно оновленому обсязі будуть висвітлені дані за принципом «Єдиного вікна».

Запрошуємо компанії, що спеціалізуються на розробці складних архітектурних веб-рішень, взяти участь у тендері на розробку Національного експортного веб-порталу.

Проект реалізовується за фінансової підтримки Уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH – GIZ Ukraine – в рамках імплементації Експортної стратегії України: «Дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі на період 2017 – 2021 років.

Кінцевий термін подачі пропозицій – 15 серпня 2019 року.
Інформація про тендер за посиланням: https://bit.ly/2Y2oBuZ

#експортуй
#експортнийпортал
#експортнастратегія

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.