Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

5 онлайн-курсів для керівників бізнесу

На чому базується успіх експортної діяльності? Всі експерти як один говорять, що першочерговою запорукою для ефективного експорту є оптимізація діяльності бізнесу на локальному, рідному ринку.

Тільки після оптимізації своїх бізнес-процесів, стратегії, маркетинговій активності, можна говорити про планування глобальної експансії.

Ми зібрали 5 корисних, на нашу думку, онлайн-курсів для власників бізнесу та керівників, які допоможуть поглянути на власну діяльність з іншого боку, знайти нові ідеї та натхнення для трансформацій.

1. Дизайн-мислення для інновацій

Дизайн-мислення – один із трендових підходів вирішення управлінських, ділових та інших бізнес-задач. Даний підхід базується на творчому, а не на звичному аналітичному підході. І іноді саме творчий процес може дати таку потрібну і довгоочікувану відповідь на складне запитання.

Підхід дизайн-мислення сьогодні використовується багатьма провідними компаніями світу. Даний курс від Віргінського університету познайомить вас з основами методології та навчить застосовувати творчий підхід у вирішенні операційних задач.

Мова курсу: англійська

Більше про курс>

2. По ту сторону Кремнієвої долини: розвиток підприємництва у країнах з перехідною економікою

Створення та розвиток власного бізнесу – справа доволі непроста. Особливо, якщо вам «пощастило» робити бізнес у доволі турбулентних регіонах. На жаль, більшість ринків світу зовсім не схожі на «підриємницький клондайк» – Кремнієву долину, та й навряд колись будуть схожими. Як же розвиватись за складних умов, мінливого середовища та відсутності насиченого ринку приватного капіталу? Відповідь на це та багато інших питань дає даний курс.

Програма буде корисною для тих, хто шукає можливості для розвитку, залучення додаткового фінансування та нові бізнес-ідеї.

Мова курсу: англійська, є субтитри російською

Більше про курс>

3. Google Digital Workshop

Курс вийшов у 2016 році, але досі не втратив актуальності – основи digital, e-commerce та пошукової оптимізації. Словом, тут є все необхідне для сучасного бізнесу, який тримає курс на онлайн. 

Звичайно, для досвідчених експертів тут навряд буде щось нове, але тим, хто лише робить перші кроки у digital-напрямку, даний курс однозначно треба пройти.

Мова курсу: українська

Більше про курс>

4. Розвиток у приватному підприємництві

У центрі уваги програми – виклики, з якими зіштовхуються підприємці на шляху до сталого розвитку. Програма охоплює 4Р у бізнес-плануванні, створення плану розвитку підприємства, практичні інструменти та поради.

Мова курсу: англійська, є субтитри російською

Більше про курс>

5. Маркетинг: розробка та продаж пропозиції цінності

Даний курс від Prometheus познайомить вас з Теорією обмеженнь у галаузі маркетингу та продажів, навчить формувати цінність продукту. 

Під час навчання ви усвідомите різницю у сприйнятті цінності товару або послуги постачальником і покупцем та кореневий конфлікт маркетингу, який походить з цього, переосмислите поняття сегментації ринку та єдиної справедливої ціни.

Якщо ви цікавитесь інноваціями та новими підходами до звичних речей – радимо приєднатися до курсу. 

Мова курсу: українська

Більше про курс>

Всі курси, вказані вище, мають базовий рівень. Але ми впевнені, що саме робота з основами посприяє глибшим якісним трасформаціям та сталому розвитку. 

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.