Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Останні новини

Відгуки про нас

Катерина Левченко

Програма “She Exports”  Офісу з просування експорту, що спрямована на посилення економічних можливостей жінок, є інноваційною за своєю суттю, бо розширює традиційний погляд на гендерну проблематику і є важливою для ефективної реалізації державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків,  яка була затверджена КМУ 11 квітня 2018 року.

Урядова уповноважена з питань гендерної політики

Ігор Осьмачко

Зустрічі в рамках торгової місії були дуже якісними та корисними. Вже бачимо, що вони приведуть до продажів. Втомились, це правда, але від душі дякуємо Офісу з просування експорту за організацію!

Agroprosperis Group

Ірина Паламар

Для українських компаній торгова місія до Канади стала можливістю укласти нові контракти, вийти на ринок Канади чи розширити тут свою присутність.

Партнер та директор департаменту стратегічного планування та розвитку групи компаній Avatlantic

Тарас Кутко

Навіть не розраховували на таку насиченість  b2b cесій! Провели 16 зустрічей, серед учасників яких є компанії, які готові імпортувати наші продукти, тому результати будуть. Партнери налаштовані на довготривалу співпрацю.

Компанія Delta Food

Сергій Пінігін

Офіс з просування експорту експериментує з форматами, щоб знайти найбільш ефективну форму підтримки українських експортерів. В той час, як перша місія до Канади була зосереджена на технологічних компаніях, цього разу вона була міжгалузевою, включала учасників, які представляють підприємства дуже різного профілю. Також в рамках місії було організовано відвідування декількох канадських підприємств. Хоча даний формат передбачав меншу кількість організованих зустрічей з представниками канадських компаній, проте в цілому два дні місії створили зручну можливість як для спілкування з канадськими компаніями, так і для живих дискусій між представниками українських бізнесів.

Менеджер з розвитку [bvblogic]

Неллі Возна

В першу чергу, хочу подякувати Офісу за просування експорту в Україні, а так само Embassy of the Netherlands in Ukraine за організацію Торгової місії до Нідерландів, яка стане початком активної і плідної співпраці між двома країнами. Дуже корисно було ознайомитися з професійним підходом до статистики, глибокого аналізу європейського ринку, аналізу попиту споживачів, аналізу руху і розподілу фінансів за групами товарів. Цікаво було отримати цінну інформацію про просування в інтернеті, а також в ритейлі. Для себе визначила напрямок до розширення розвитку в бізнесі.

Директор компанії VOZNA

Галина Лебезун

Вдячні проекту GPAinUA Офісу з просування експорту за надання консультацій та корисної інформації нашій компанії. Чудово, що ви розвиваєтесь, ростете і проводите ефективні заходи. Дякую за допомогу і небайдужість.

Керівник з розвитку компанії "Акрополіс"

Андрій Козлов

Під час торгової місії до Індії ми провели 15 зустрічей із 12 попередньозапланованих! Деякі компанії прилетіли до Делі з інших міст та регіонів. Зі слів наших індійських консультантів, це показує трендовість та іновативніст українських інженерних рішень. Дуже вдячні Офісу з просування експорту, Western NIS Enterprise Fund та Міністерству економічного розвитку і торгівлі України за реальну підтримку українського експортера.

Компанія R&S Quantum

Олексій Іванюта

Підсумки Торгової місії в Індію, організованої Офісом, перевищили очікування. Місія стала важливим етапом просування української продукції на ринки Індії, а також визначення потенційних партнерів і формування експортних і імпортних портфелів компаній.

Керівник департаменту продажів "Енергомашспецсталь" (суднобудування)

Леонід Співаков

Торгова місія до Швеції , організована Офісом з просування експорту, допомогла нам здійснити розвідку на ринку.  Ми отримали зворотній зв’язок щодо актуальності нашого продукту на ринку Швеції, зрозуміли свої сильні та слабкі сторони. Це безцінний досвід, що дає розуміння, з чого розпочати вихід на європейський ринок. І, звісно, цей візит приніс цікаві особисті знайомства і контакти потенційних партнерів.

Співвласник меблевої компанії “Родинне Дерево”

Олексій Золотарьов

Для нас, як і для більшості представників українського бізнесу,  пошук нових ринків необхідний як повітря. І форуми та торгові місії, які організовує  Офіс з просування експорту, нам у цьому помітно допомагають. Вони створюють зручний майданчик для проведення ефективних робочих В2В зустрічей, та налагодження конструктивного діалогу між українським урядом та бізнесом. Я вдячний Офісу  за ініціативи. Ми продовжуватимемо  працювати всі разом, адже у нас одна ціль – процвітаюча та заможна країна . Я переконаний, що вже дуже скоро ми побачимо конкретні результати нашої спільної роботи. 

Генеральний директор Київського годинникового заводу

Юрій Лебедь

Сьогодні отримав листа від Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту з таким змістом: “Ми обрали вашу компанію як потенційно цікавого експортера для клієнтів Enterprise Europe Network та можемо безкоштовно допомогти вам створити власний профіль в системі, щоб підприємці з 65 країн світу мали можливість дізнатися про вашу продукцію.” Задумайтесь на хвилинку: малесенькій компанії пропонують допомогу у просуванні послуг на світовий ринок. Знайшли для цього певне середовище спілкування європейських замовників та пропонують безкоштовну допомогу у створенні профайлу. І хто пропонує? – Урядова структура! Уряду не начхати як почувається український бізнес. Чи могли ви таке уявити три роки тому?

Директор з бізнесу ООО “Фармакси”

Тетяна Абрамова

RITO – компанія, яка створює дизайнерський трикотаж та є яскравим представником українського середнього бізнесу. Завдяки підтримці та можливостям, які нам надав Export Promotion Office, ми остаточно позбулися «експортного переляку», який гальмує багато малих та середніх підприємств на шляху до нових ринків. Кожний, здавалось, банальний запит було почуто та вирішено! Освітня програма з низкою семінарів та онлайн розсилкою –  це  справжній буквар експортера. Торгові місії – реальний шанс знайти бізнес партнера, протестувати свої експортні можливості та познайомитись з бізнесом інших країн особисто. Словом та ділом! Щиро дякуємо! Так тримати!

Директор Дому моди РІТО
Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.