Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Аналітика та інформація

Визначення та вивчення перспективних ринків збуту – один з найперших кроків на шляху до експорту. Тому одним з напрямів нашої роботи є розробка інформаційних матеріалів, необхідних для підкорення нових ринків. На нашому сайті ми ділимося з вами порадами із дослідження зарубіжних ринків, аналітикою потенційних ринків збуту, торговельними оглядами країн, інформацією про тарифні та нетарифні обмеження.

ВИБІР РИНКУ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЕКСПОРТУ

Перед тим, як прийняти рішення щодо виходу на зовнішній ринок, варто провести дослідження. Офіс з просування експорту підготував для вас поради як проводити відбір та досліджувати закордонні ринки для успішного експорту.

ГАЙДИ

Корисна інформація, яка стане в нагоді експортерам при дослідженні ринків та підготовці до експортної діяльності.

ОГЛЯД РИНКУ

Офіс з просування експорту надає детальні статистичні та аналітичні дані щодо конкретної країни і сектору та пропонує українським компаніям скористатися цією інформацією для дослідження експортних ринків.

СЕКТОРАЛЬНІ ОГЛЯДИ ТА ПРОФІЛІ КРАЇН

Ми постійно досліджуємо та публікуємо огляди країн та секторальні огляди. Ознайомлюйтесь з інформацією та досліджуйте нові можливості на зовнішніх ринках.

ХЕЛПДЕСК ДЛЯ ЕКСПОРТЕРІВ ДО ЄС

Інформація про тарифи та тарифні квоти на продукцію на ринку ЄС, правила походження товару, вимоги для харчової та нехарчової продукції, методи підтвердження відповідності продукції вимогам законодавства ЄС, правила маркування продукції та перелік відповідного законодавства ЄС.

ОГЛЯД ВИМОГ НА РИНКУ ЄС

Послуга створена для індивідуальної допомоги компаніям та бізнес-об’єднанням, які прагнуть розібратись у тарифах та квотах на свою продукцію, правилах походження регуляторних вимогах на ринку ЄС, методах відповідності цим вимогам та правилах маркування.
Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.