Чи є прямий зв’язок між ефективністю бізнесу та креативністю? Приходьте та перевірте!

Згідно з дослідженням Forrester Consulting, 82% компаній вважають, що креативність допомагає отримати більші дивіденди у вигляді зростання прибутків, долі ринку та конкурентних переваг.

Чи дійсно існує прямий зв’язок між ефективністю бізнесу та креативністю підходів? Які інструменти використовуються для розвитку системного креативного мислення, оновлення продуктів та послуг, зміни поведінки?

На базі Платформи SheExports* cпільно із Посольством Держави Ізраїль та Ізраїльським центром міжнародного співробітництва MASHAV запрошуємо на лекцію «Креативне мислення в бізнесі», де поговоримо про креативність, як одну з рушійних сил зростання та успіху в бізнесі.

Спікер:
Катерина Руденко, Керівник програм з інновацій та підприємництва Міжнародного навчального центру МАШАВ Кармель імені Голда Меїр (Хайфа, Ізраїль), незалежний консультант та лектор з багаторічним стажем.

Дата
14 Липня 2017
16:00-18:00

Місце
Освітня станція 31В1 (вул. Пушкінська 31-В-1)

Реєстрація обов’язкова за посиланням

Якщо у Вас виникли запитання або потрібна додаткова інформація, будь ласка, зв’яжіться з нами зручним для Вас способом: ytakhtarova@epo.org.ua або +380 95 403 64 63
____________
Довідково:
* Платформа SheExports – ініціатива для підтримки українських жінок-підприємців, керівниць з питань міжнародної торгівлі та експорту, активних учасниць міжнародних бізнес-мереж, що координується та реалізовується Офісом з просування експорту (ЕПО).
Ідейною натхненницею Платформи виступає Nataliya Mykolska, Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий Представник України.
Платформа об’єднує активності за наступними напрямками:
– inspiration – створення майданчиків для обговорення бізнес-викликів в експорті, висвітлення успішних історій українських жінок, задіяних в експортно орієнтованому підприємництві, виступи надихаючих спікерів, нетворкінг,
– information – освітні продукти, аналітика та консалтинг,
– action – заходи, які відкривають нові бізнес-можливості.