Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Українські МСБ покажуть свої handmade-товари на провідній виставці в Китаї

Україна вперше представить Національний стенд на міжнародній виставці з імпорту в Китаї – China International Import Expo 2018 (CIIE 2018), яка проходитиме 5-10 листопада у Шанхаї. Це перша міжнародна імпортна виставка глобального масштабу, націлена на імпорт та офіційно анонсована Головою КНР Сі Цзіньпіном. Організаторами виступають Міністерство комерції КНР та Уряд Шанхаю.

Поряд із презентаціями державних органів, продуктів і послуг, відібраних в рамках Національного відбору, на міжнародній виставці будуть представлені як продукти і послуги великих компаній, так і кращі зразки товарів з доданою вартістю малого та середнього бізнесу (МСБ).

Організатори Національного стенда передбачили спеціальні місця для демонстрації handmade-товарів українських виробників МСБ. Для цього буде проведено конкурс серед українських малих та середніх підприємств та обрано 5 переможців.

Національний стенд буде зосереджений на можливостях, які Україна пропонує китайським інвесторам, а також покупцям агро- та промислової продукції, IT та інновацій, продукції машинобудування, креативних індустрій, туризму та освіти.

«Китай – «ринок у фокусі» для українського експорту та мільярдний ринок споживання. У наступні п’ять років ця країна планує імпортувати продуктів та послуг на понад $10 трлн. Тільки у 2017 році Україна експортувала до Китаю товарів на $2,1 млрд, тобто більше на 11,3%. Тепер ми разом маємо створювати кращі можливості для збільшення експорту наукомісткої інноваційної продукції. І тому важливо уже зараз наочно демонструвати нашим міжнародним партнерам, що українська продукція є якісною, оригінальною та конкурентною“, – коментує Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Як зазначила керівник Офісу з просування експорту Мар’яна Каганяк, це додаткова можливість для українського бізнесу представити свої унікальні товари і послуги на глобальному ринку: «Нещодавно закінчився відбір продуктів і послуг для Національного стенда України у Китаї, у якому взяли участь 110 компаній. Серед них були вибрані кращі з кращих, які зможуть презентувати свої унікальні продукти і послуги з експортним потенціалом. Сьогоднішній конкурсний відбір – це додаткова можливість відкрити експортні ринки та представити саме унікальні handmade товари українських МСБ».

«Мінекономрозвитку, Офіс з просування експорту, ЄС, ЄБРР, “Укрпошта” системно підтримують українських підприємців та допомагають їм розвивати свою справу. Нині ми хочемо представити продукти та послуги українського малого та середнього бізнесу на події всесвітнього масштабу. У вас буде унікальна можливість представити свої товари на China International Import Expo 2018, запросити у свій магазин увесь світ та максимально розширити географію замовлень», – заявив перший заступник генерального директора “Укрпошти” Олександр Перцовський.

Для того, щоб скористатись можливістю, зацікавленим українським МСБ необхідно заповнити та подати анкету до 24 вересня 2018 року за посиланням:https://goo.gl/MnciZX . П’ять переможців будуть визначені шляхом інтернет-голосування та голосування експертного журі, що буде проходити з 24 вересня по 1 жовтня.

Як відомо, нещодавно завершився Національний відбір продуктів та послуг на Національний стенд України. Податись міг кожен український виробник (участь безкоштовна), пропозиції не обмежувалися галузями та могли бути представлені як фізично (якщо це дозволяють розміри стенду), так і віртуально.

Більше інформації щодо участі у конкурсі: https://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2018/09/Умови-участі-у-конкурсі-на-представлення-товарів-на-виставці-в-Китаї.pdf 

Довідки за телефоном: ​+38 (044) 323-20-40 (з 9.00 до 19.00 години у робочі дні)

Довідково

Міжнародна виставка «China International Import Expo 2018» була офіційно анонсована Головою КНР Сі Цзіньпіном на Форумі «Одного поясу – одного шляху» в травні 2017 року та є найбільш пріоритетним виставково-ярмарковим заходом для Китайської Народної Республіки. Запрошення щодо участі України у ній було надіслано особисто Віце-прем’єром Держради КНР Ма Каєм та прийнято Мінекономрозвитку.

Очікується, що у виставці візьмуть участь офіційні делегації, байєри та інвестори з понад 65 країн-учасниць. Загальна виставкова площа перевищує 240 тисяч квадратних метрів. Захід буде проходити за підтримки Світової організації торгівлі, Конференції ООН з торгівлі та розвитку та Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку.

 

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.