Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Розвиток компетенцій

Ми зібрали для вас рекомендовані курси, посібники та можливості для підприємців та експортерів на одній сторінці.

SMART EXPORTER: Електронні ресурси, регулювання та вимоги для експорту до ЄС

Онлайн-курс для спеціалістів з експорту й торгівлі в ЄС. Зокрема, розглядаються онлайн-інструменти, які дають доступ до аналітичної, регуляторної та маркетингової інформації.

Переглянути курс

Видавець: EdEra

Експорт, ринки ЄС та інтернаціоналізація бізнесу

Онлайн-курс, присвячений налагодженню системного експорту. Розроблений на базі матеріалів Комерційної служби США, кращих українських та міжнародних практик.

Переглянути курс

Видавець: EdEra

Курс на експорт

Як оцінити експортний потенціал компанії та дослідити іноземний ринок? Як розробити та втілити експортну стратегію? Як підготувати власний продукт до експорту та здійснити митне оформлення товарів? Відповіді на ці та інші запитання дадуть викладачі в межах «Курсу на експорт».

Переглянути курс

Видавець: Prometheus

Публічні закупівлі для бізнесу

Міністерство економічного розвитку і торгівлі та Проект ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» презентують безкоштовний масовий онлайн-курс «Публічні закупівлі для бізнесу». Курс розповість про все, що необхідно знати бізнесу, щоб почати працювати на ринку публічних закупівель розміром в 300 мільярдів гривень.

Переглянути курс

Видавець: Prometheus

E-Export School від Укрпошти

Курс для МСБ покликаний долучити українській бізнес до глобальної онлайн-торгівлі. Курс допоможе бізнесу завдяки інструментам e-commerce вийти на зовнішні ринки та успішно продавати товари за кордон.

Переглянути курс

Видавець: Укрпошта

Маркетинг: розробка та продаж пропозиції цінності

У програмі курсу — методологія аналізу клієнтів та розробки Пропозиції Цінності для них, а також, природа спротиву змінам та методологія ефективного подолання шести рівнів опору задля успішного продажу Пропозиції Цінності. На курсі Ви усвідомите різницю у сприйнятті цінності товару або послуги постачальником і покупцем та кореневий конфлікт маркетингу. Ви переосмислите поняття сегментації ринку та єдиної справедливої ціни. Ви навчитися аналізувати виділених клієнтів та сегменти ринку. Ви навчитеся розробляти і продавати Пропозицію Цінності як для клієнта, так і для виокремленого сегмента ринку (маркетинговий інструмент і техніки продажів).

Переглянути курс

Видавець: Prometheus

Нативна реклама

У межах курсу ми розкажемо вам, що таке нативна реклама і якою вона буває, як подати інформацію про бренд максимально органічно та без зайвого привернення уваги. Спробуємо пояснити, як читач ідентифікує нативний матеріал та як виміряти ефективність нативного контенту, поговоримо про те, як нативна реклама впливає на інші види рекламного бізнесу.

Переглянути курс

Видавець: Prometheus

Сталий розвиток: нова філософія мислення

Перший онлайн курс про стале мислення та сталий розвиток, рекомендований Програмою розвитку ООН (ПРООН), тепер доступний кожному на ВУМ online. ГО “Відкритий Університет Майдану” та Клавдія Шевелюк, засновниця Responsible Future і консультантка зі сталого розвитку створили курс “Сталий розвиток: нова філософія мислення”.

Переглянути курс

Видавець: ВУМ - Відкритий Університет Майдану

Юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в Україні

В рамках курсу зачепимо питання про співпрацю з іноземними компаніями, легалізацію документів, реєстрацію іноземної інвестиції, укладення зовнішньо-економічних договорів тощо.

Переглянути курс

Видавець: Prometheus

Дизайн-мислення для інновацій

Дизайн-мислення – це найуспішніша світова методика для створення інновацій, яку активно використовують у роботі такі компанії, як Facebook, Google, Apple, Procter&Gamble, Samsung, IBM, IKEA.

Переглянути курс

Видавець: Prometheus

Merezha – онлайн-платформа експертних рішень

Merezha – це онлайн-платформа експертних рішень, яка фінансується ЄС у рамках ініціативи «EU4Business» та впроваджується ЄБРР. Завдяки ній бізнес отримує усі необхідні знання для швидкого зростання. Підприємці мають прямий доступ до професійної експертизи у важливих для розвитку сферах: стратегія, маркетинг, операційна ефективність, ІТ-технології, фінанси та ін. Платформа дає можливість отримати консультації від експертів, які вирішують актуальні для бізнесу задачі, досліджують їх кейси, ставлять питання або беруть участь в івентах.
Пройдіть швидку реєстрацію, щоб отримати доступ до всіх можливостей платформи. Merezha — поєднує бізнес та експертизу.

Перейти на платформу

Helping SMEs Generate Export Business (англійською)

This course introduces techniques that are used for successful international business generation, in both face-to-face and virtual/remote environments. Each environment is described in terms of its characteristics, pros and cons, challenges, as well as the factors that determine respective comparative advantages.

Переглянути курс

Видавець: Helping SMEs Generate Export Business, ITC

Branding and Customer Experience

Whether students come from a Branding or a Customer Experience background or perspective, this course will explore the synergies between and the intersection of the two sets of activities. While there are different approaches to defining a branding strategy, a branding project’s implementation impacts many departments and their customer-facing activities.

Переглянути курс

Видавець: Coursera

Посібники з експорту

I CAN EXPORT (Покроковий посібник з експорту до Канади)

Щоб допомогти українському бізнесу в пошуку інформації, необхідної для виходу на канадський ринок Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) у партнерстві з Міністерством економічного розвитку та торгівлі та Офісом з просування експорту підготували друге та доповнене видання практичного посібника з експорту до Канади для українських малих та середніх підприємств під назвою I CAN EXPORT.

Завантажити

Автор: Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS)

I CAN EXPORT. ORGANIC (покроковий посібник з експорту органічних товарів до Канади)

Посібник описує тенденції ринку органічних товарів Канади у глобальному контексті, наводить статистику внутрішньої торгівлі та експортно-імпортних операцій з ними. З метою спрощення доступу українських виробників до канадського ринку органічних товарів посібник також наводить опис національної системи регулювання органічного сектору, переклад діючих і очікуваних галузевих стандартів.

Завантажити

Автор:Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS)

Інтернаціоналізація бізнесу та вихід на ринки Європейського Союзу (2015)

Посібник зосереджений на практичних потребах бізнесу в алгоритмах виходу на зовнішні ринки, на допомозі українським МСП з боку українських та міжнародних інституцій задля зростання й розвитку в нових умовах.

Завантажити

Автор: О. Мирошніченко

Експорт одягу до Європейського Союзу. Гід для українських експортерів (2017)

Гід познайомить вас з характеристиками ринку одягу ЄС і тенденціями його розвитку, розповість про обов’язкові та добровільні вимоги до одягу, ключові канали реалізації продукції, а також перспективні сегменти ринку. Гід містить велику кількість практичних порад щодо знаходження партнерів на ринку ЄС та особливостей ведення бізнесу з ними.

Завантажити

Автор: О. Мирошніченко, М. Неліна, О. Феленюк

Експорт одягу та взуття до ЄС

Цей практичний посібник розроблений в рамках проекту за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні і доповнюється дорожньою картою для українських експортерів.

Завантажити

Автор: О. Кудляк, А. Махінова, В. Микуляк, І. Бараненко, В. Власюк, Ю. Добровольський, М. Мостов’як, Т. Ткаченко, Г. Виноградська, І. Холод

Експорт дрібних свіжих фруктів і ягід до Європейського Союзу (2017)

В практичному посібнику для українського агробізнесу представлений ринок Європейського Союзу (ЄС) дрібних фруктів, включаючи вишню та ягоди, які вирощені або можуть вирощуватись та експортуватись з України.

Завантажити

Автор: М. Хелліер, В. Пятницький

Експорт заморожених дрібних фруктів до ЄС (2017)

В практичному посібнику українському агробізнесу представлений ринок Європейського Союзу (ЄС) несолодких заморожених дрібних фруктів, включаючи вишню/черешню та ягоди, які виробляються або можуть бути вироблені та експортовані з України.

Завантажити

Автор: М. Хелліер, В. Пятницький

Посібник для МСП молокопереробної галузі з підготовки та впровадження Системи управління безпечністю харчових продуктів на основі концепції НАССР (2010)

Посібник побудовано з метою надання допомоги працівникам підприємств молокопереробної галузі, відповідальним за забезпечення безпечності харчових продуктів, а також для застосування державними інспекційними службами під час здійснення оцінки впроваджених планів НАССР.

Завантажити

Автор: підготовлено за підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в рамках Проекту «Локальні інвестиції та національна конкурентоспросомжність» USAID|LINC

Практичний довідник експортера молочної продукції (2017)

Спеціалісти Продовольчої і сільськогосподарської Організації Об’єднаних Націй (FAO), надали унікальну інформацію, яка була підготовлена за допомогою безпосередніх контактів з представниками вказаних ринків і саме для українських експортерів, враховуючи сьогоденні реалії.

Завантажити

Автор: О. Кудляк, А. Махінова, В. Микуляк, І. Бараненко, В. Власюк, Ю. Добровольський, М. Мостов’як, Т. Ткаченко, Г. Виноградська, І. Холод

Посібник для МСП м’ясопереробної галузі з підготовки та впровадження Системи управління безпечністю харчових продуктів на основі концепції НАССР (2011)

Посібник побудовано з метою надання допомоги працівникам підприємств м’ясопереробної галузі, відповідальним за забезпечення безпечності харчових продуктів, а також для застосування державними інспекційними службами під час здійснення оцінки впроваджених планів НАССР.

Завантажити

Автор: Г. Василенко, О. Дорофєєва, Б. Голуб, Г. Миронюк

Практичний довідник експортера м'ясної продукції

Спеціалісти Продовольчої і сільськогосподарської Організації Об’єднаних Націй (FAO), надали унікальну інформацію, яка була підготовлена за допомогою безпосередніх контактів з представниками вказаних ринків і саме для українських експортерів, враховуючи сьогоденні реалії. У якості найбільш перспективних регіонів були обрані Африка, Азія, Близький Схід – завдяки їх величезному, швидкозростаючому і відносно невибагливому попиту.

Завантажити

Автор: А. Бурка, В. Гонтар, О. Кищук, В. Костомаха, А. Панкратов, Р. Поліщук, Б. Шаповал, А. Ярмак

Посібник з залучення інвестицій (2015)

Дана праця носить характер путівника по найважливіших темах, в яких охоплено питання аналізу глобального інвестиційного ринку, створення інвестиційної пропозиції, структури органів промоції інвестицій, безпосередніх контактів з інвесторами і наведено приклади конкретної діяльності.

Завантажити

Автор: Я. Адамчик, М. Копитек, В. Одзімек, М. Пйонтковска

Успішна участь у торгових виставках (англійською)

Out of all the marketing instruments available trade fairs offer by far the widest range of functions. This is where exhibitors can conduct business, cultivate their image, look for business partners or examine the market. The same applies to visitors. Trade fairs are the ideal place for surveying the market, comparing prices and sales terms, trying out products, discussing their applications and doing business.

Завантажити

Автор: Німецька асоціації виставок, AUMA

Європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу

Programme for the Competitiveness of Enterprises and small and medium-sized enterprises (COSME)

Послуги мережі EEN

Європейська Мережа Підприємств (Enterprise Europe Network) це глобальна міжнародна мережа до якої входить 70 країн світу. Мережа налічує понад 600 бізнес-асоціацій, близько 20 000 бізнес-пропозицій та технологічних розробок. Кожен рік EEN проводить близько 700 бізнес-заходів та b2b зустрічей, де підприємці зі всього світу шукають бізнес-партнерів.

Дізнатись більше

Провайдер: ДУ "Офіс з просування експорту"

ERASMUS for young entrepreneurs (англійською)

Програма транскордонного обміну, яка надає можливість новим, молодим та амбіційним підприємцям набувати навичок і знань у досвідчених підприємців, які володіють малими підприємствами в інших країнах-учасниках цієї Програми, а досвідченим підприємцям - дізнаватися про перспективи й нові бізнес-ідеї молодих підприємців, започатковувати співробітництво з іноземним ними партнерами. Обмін досвідом здійснюється шляхом організації відрядження молодого (нового) підприємця до країни підприємця-господаря строком від 1 до 6 місяців.

Дізнатись більше

Провайдер: Торгово-промислова палата України, Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області, Чернігівська Регіональна Торгово-промислова палата

Your Europe portal (англійською)

Бізнес-портал про правила ведення бізнесу в усіх країнах-членах ЄС. Your Europe портал надає інформацію про старт та зростання, оподаткування, торгівлю між країнами, людські ресурси, вимоги до продукції, державні договори, екологічні вимоги

Дізнатись більше

Провайдер: European Commission

Мережа Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу в Україні

Чернігівська регіональна торгово-промислова палата (м. Чернігів)

Основною метою Чернігівської торгово-промислової палати є діяльність, спрямована на створення сприятливих умов для розвитку підприємництва регіону, зокрема представляти та захищати інтереси регіонального бізнесу та розвивати прямі зв'язки з бізнес-партнерами за кордоном.

Перейти на сторінку

В рамках підтримки: EU4BUSINESS

Дніпропетровська торгово-промислова палата (м. Дніпро)

Дніпропетровська торгово-промислова палата об'єднує підприємства, організації, фірми різних форм власності, сприяє організації ділового співробітництва, беручи участь тим самим у становленні багатосторонньої економіки регіону, зміцнення його авторитету.

Перейти на сторінку

В рамках підтримки: EU4BUSINESS

Донецька торгово-промислова палата (м. Краматорськ)

Донецька торгово-промислова палата створена в 1964 році в м. Донецьк (з серпня 2014 р.- в м. Краматорськ).Донецька торгово-промислова палата - найбільша бізнес-асоціація Донецької області, місією якої є підвищення конкурентоспроможності бізнесу на внутрішньому і зовнішньому ринках шляхом надання комплексу послуг та представництва інтересів бізнесу.

Перейти на сторінку

В рамках підтримки: EU4BUSINESS

Клуб Ділових Людей (м. Івано-Франківськ)

Український бізнес-клуб для керівників та власників
малого та середнього бізнесу. Розвиток малого та середнього бізнесу та його об’єднання у великий репутаційний бізнес-клуб, що діє.

Перейти на сторінку

В рамках підтримки: EU4BUSINESS

Харківська торгово-промислова Палата (м. Харків)

Палата об'єднує суб'єктів господарювання різних форм власності та видів діяльності, зареєстрованих в Харківській області. Палата виконує стратегічну роль посередника між владою та підприємцями.

Перейти на сторінку

В рамках підтримки: EU4BUSINESS

ГО «Нова економічна політика» (м. Хмельницький)

Громадська організація.Саме тут ЄБРР реалізовує заходи для підприємців, куди запрошує кращих європейських і українських експертів.

Перейти на сторінку

В рамках підтримки: EU4BUSINESS

Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата (м. Кропивницький)

Послуги для суб'єктів господарської діяльності: зовнішньоекономічні, юридичні, інформаційні; експертиза і сертифікація товарів. Підтримка підприємництва у Кіровоградській області.

Перейти на сторінку

В рамках підтримки: EU4BUSINESS

Центр бізнес освіти Київської торгово-промислової палати (м. Київ)

Учбовий центр на базі Київської торгово-промислової палати був створений з метою сприяння прискоренню процесів економічного реформування підприємств — членів КТПП, встановлення прямих зв’язків між київською бізнес-спільнотою та представниками зарубіжних ділових кіл, підвищення кваліфікації представників столичного підприємництва.

Перейти на сторінку

В рамках підтримки: EU4BUSINESS

PPV Knowledge Networks (м. Львів)

Агенція економічного розвитку, що створює та розвиває бізнеси та бізнес-мережі. Ми реалізовуємо проекти економічного розвитку територій, що формуються за принципами міжсекторної взаємодії. Нашими основними партнерами є бізнес, органи місцевого самоврядування та міжнародні інституції. Ключові сфери інтересів – це зелена економіка та креативна економіка. Наше портфоліо містить понад 50 проектів економічного розвитку.

Перейти на сторінку

В рамках підтримки: EU4BUSINESS

Центр Підтримки Бізнесу (м. Миколаїв)

Незалежна організація, що успішно працює у галузі підтримки підприємництва, інвестицій та регіонального економічного розвитку, починаючи з 1998 року. Місією організації є всестороння підтримка становлення та розвитку приватного підприємництва в Україні на основі міжнародних бізнес-стандартів.

Перейти на сторінку

В рамках підтримки: EU4BUSINESS

Одеська регіональна торгово-промислова палата (м. Одеса)

Одеська регіональна торгово-промислова палата(ОРТПП) надає широкий спектр послуг, здійснюючи тісну взаємодію з регіональними органами влади, міністерствами і відомствами, посольствами, торговими представництвами та торгово-промисловими палатами.

Перейти на сторінку

В рамках підтримки: EU4BUSINESS

Smart People (м. Рівне)

Smart People - це компанія, створена для управлінців, які прагнуть розвивати свої команди, будувати конкурентоспроможні та високоефективні компанії, готові сприймати та впроваджувати досвід і знання провідних функціональних бізнес-експертів України.

Перейти на сторінку

В рамках підтримки: EU4BUSINESS

Клуб ділових людей (м. Вінниця)

«Вінницький Клуб Ділових Людей» – громадська організація, заснована 30 вересня 1996 року підприємцями Вінниччини. На сьогодні членами клубу є підприємства та організації Вінниччини, які представляють різні галузі економіки. ВКДЛ це майданчик для обміну досвідом , контактами, постійного навчання та вдосконалення Вашого бізнесу.

Перейти на сторінку

В рамках підтримки: EU4BUSINESS

Запорізька торгово-промислова палата (м. Запоріжжя)

Запорізька торгово-промислова палата як активний учасник програм соціально-економічного розвитку регіону, підтримки малого та середнього підприємництва спрямовує свою діяльність на інтеграцію запорізьких підприємств у міжнародне бізнес-середовище та підтримку їх конкурентоздатності, розширення сфер співробітництва.

Перейти на сторінку

В рамках підтримки: EU4BUSINESS

Громадська організація «Рада молодих вчених» (м. Суми)

Організація створена молодими науковцями Сумського державного університету і представниками інших ВНЗ.Метою діяльності організації є сприяння соціально-економічному розвитку місцевої спільнот в Україні та створенню в них відкритого громадянського суспільства; реалізація творчого, культурного, наукового, організаційного потенціалу молодих людей; пропагування здорового способу життя; створення умов для якісної освіти протягом всього життя.

Перейти на сторінку

В рамках підтримки: EU4BUSINESS
Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.