Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Консалтинг

Експерти Офісу з просування експорту розробили систему комплексного підходу до вирішення питань, пов’язаних із експортною діяльністю – починаючи із отримання розуміння готовності підприємства до зовнішньоекономічної діяльності, закінчуючи втіленням своїх ідей за допомоги обраних зовнішніх експертів. Офіс з просування експорту надає допомогу компаніям незалежно від їх розміру і досвіду ведення зовнішньоекономічної діяльності. На якому етапі готовності до експортної експансії не був би ваш бізнес, ви завжди можете скористатися відповідним пакетом комплексної підтримки або повністю розпочати весь запропонований шлях із консультантами Установи.

ТЕСТ НА ГОТОВНІСТЬ ДО ЕКСПОРТУ

Оцініть свою готовність до зовнішньоекономічної діяльності. Визначте компетенції, яких Вам бракує, та дізнайтесь, як компенсувати відсутність необхідних знань та навичок. На даному етапі Ви зможете визначити готовність компанії до експорту та отримаєте автоматичні рекомендації відповідно до результатів тесту.

ГАЙДИ

Корисна інформація, яка стане в нагоді експортерам при підготовці до експортної діяльності та дослідженні ринків.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ КОНСАЛТИНГ

Ви можете замовити послугу Індивідуального консалтингу, за результатами якої компанія отримає індивідуальні рекомендації щодо розвитку свого експортного потенціалу. Ми пропонуємо комплексний підхід до вирішення ваших завдань, пов'язаних з експортом: експортна діагностика, експортне планування, підбір міжнародного консультанта та консультаційні послуги в рамках використання механізму міжнародних публічних закупівель GPA.

МІЖНАРОДНІ ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ GPA

З приєднанням України у травні 2016 року до Угоди СОТ про державні закупівлі (Government Procurement Agreement – GPA) для українських експортерів з’явився новий канал продажу – міжнародні публічні закупівлі. Наразі українські компанії можуть брати участь у публічних закупівлях 48 країн-учасниць GPA на умовах недискримінації та рівного ставлення до місцевих й іноземних компаній.
Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.