Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

CREATIVE EXPORT UKRAINE: відкрито реєстрацію на другий навчальний рік!

Відкрито реєстрацію на другий навчальний рік програми CREATIVE EXPORT UKRAINE! 

Creative Export Ukraine – спеціалізована освітня програма для українських підприємців та експортерів – представників креативних індустрій, яка допоможе створити міцний національний та міжнародний бренд для власного дизайн-продукту, закріпити позиції на внутрішньому ринку та вивести продукцію на експорт.

Понад 500 учасників вже пройшли навчання та впровадили зміни у свою експортну діяльність. А 50 учасників рівня PRО, які зараз готуються до останнього етапу програми – освітнього туру на Tallinn Design Festival, вже розробили власні експортні плани та розповідаюсь про перші результати. 

А ти хочеш бути успішним експортером?!

Обирай відповідний рівень програми, приходь із командою, щоб було легше змінювати світ та опановувати нові ринки, та ставай учасником “Creative Export Ukraine: друга хвиля”!

Умови участі та більше інформації за посиланням: epo.org.ua/education

Якщо твоя компанія вже має певні експортні навички та досвід торгівлі на зовнішніх ринках, а твої працівники добре розмовляють англійською, тоді тобі на Creative Export Ukraine PRO:https://forms.gle/4duvrjHNHFXQ1XNf9

Маєш добре налагоджений бізнес, але тільки замислюєшся про експорт? Чекаємо тебе на Creative Export Ukraine START: https://forms.gle/277hpTSUH8VQuE4DA

_____________________________________
Програма Creative Export Ukraine розробленаMarketingi Instituut у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.