Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом
Серпень 19, 2018

Creative Export Ukraine: PRO — Умови участі в програмі

I. Базові критерії участі у Програмі

 1. Аплікант має бути громадянином України;
 2. Аплікант повинен бути представником креативного підприємництва, яке працює у таких напрямках: меблі, предмети інтер’єру та побуту, освітлення, посуд, одяг та взуття, прикраси, аксесуари, сумки, гаманці, іграшки, ремесла, архітектура, вироби ручної роботи тощо;
 3. Аплікант повинен мати високий рівень володіння англійською мовою для вільного розуміння матеріалів курсу та спілкування з тренерами;
 4. Аплікант повинен мати діючий закордонний паспорт на момент вересня 2020 року (біометричний або з візою для подорожі в Естонію);
 5. Підприємство, на якому працює аплікант, має бути офіційно зареєстроване в Україні та діяльність якого ведеться щонайменше 1 рік;
 6. При невідповідності базовим умовам заявка Апліканта розглядатися не буде.

IІ. Спеціальні критерії участі у Програмі

Категорія А. Участь у програмі – у першу чергу – надаватиметься аплікантам з підприємств, що відповідають наступним спеціальним критеріям:

 1. Виявлено чітку мотивацію аплікатнів;
 2. Річний товарообіг підприємства має складати щонайменше 3 млн. грн за 2018 рік;
 3. Обсяг виручки, отриманої внаслідок зовнішньоекономічної діяльності, складає щонайменше 1 млн. грн за 2018 рік.

Категорія В. У випадку, якщо ваша компанія не досягла зазначених вище обсягів товарообігу та/або виручки, Офіс прийматиме рішення щодо вашої участі шляхом розгляду мотиваційної частини в реєстраційній формі.

На конкурсній основі до участі в курсі буде відібрано 50 підприємств.
Від одного підприємства брати участь в програмі може не більше 3 осіб.

Заявки на участь у курсі приймаються до 23.59 за київським часом 11 жовтня 2019 року.

IІI. Методологія оцінювання заявок

Перевірку заявок та відбір кандидатів здійснюватимуть представники Офісу з просування експорту та Інституту Маркетингу враховуючи встановлені критерії, реєстраційну заявку, та мотивацію апліканта. Мотивація апліканта грає ключову роль у здійсненні відбору кандидатів.

Звертаємо увагу, що в рамках програми Creative Export Ukraine буде проведена комплексна експертиза Вас і Вашої компанії кількома різними способами, в тому числі шляхом пошуку по веб-ресурсах та інших джерелах.

IV. Терміни подання заявок, графік відбору та інші положення програми

Важливі дати

 • 11 жовтня 2019 року до 23:59 – завершення прийому заявок;
 • 17 жовтня 2019 року – оцінювання заявок та вибір переможців конкурсу;
 • 18 жовтня 2019 року – оголошення переможців конкурсу;
 • 21 жовтня 2019 року – початок навчання та відкриття доступу до освітньої он-лайн платформи;
 • 19 травня 2020 року – завершення навчального процесу;
 • 21–25 вересня 2020 року – відвідування Tallinn Design Festival.

Звертаємо Вашу увагу, що у часових рамках програми можливі зміни. У разі змін усі апліканти будуть поінформовані відповідно.

Витрати

Відібраним до участі кандидатам на курс Creative Export Ukraine: PRO програмою покриваються у 100% обсязі наступні витрати:

 1. Он-лайн навчання, вебінари, інформаційні матеріали;
 2. Участь в подіях програми;
 3. Організаційні витрати на проведення навчальної програми та освітнього-бізнес туру;
 4. Сесії з менторами та експертами програми;
 5. Організація колективного стенду та участь в Tallinn Design Festival (Естонія).

Кожен учасник курсу Creative Export Ukraine: PRO повинен самостійно забезпечувати логістичні витрати, витрати на проживання та харчування під час участі в заходах програми та під час подорожі до Таллінну (Естонія).

V. Особливості реалізації програми

Навчання учасників курсу Creative Export Ukraine: PRO в усіх форматах відбуватиметься виключно англійською мовою.

Впродовж першого місяця навчання буде здійснюватися моніторинг активності учасників. У випадку виявлення невиконаних завдань, що передбачені навчальною програмою, учасники будуть виключені з навчальної програми. У такому випадку, місце займе інший учасник.

Учасник курсу Creative Export Ukraine: PRO повинен передбачити орієнтовно 5 годин на тиждень для проходження навчання та забезпечити вчасне і належне виконання щонайменше 75% (11) домашніх завдань, а також відвідати принаймні 5 семінарів в рамках Програми.

Учасники, які виконають 75% домашніх завдань і відвідають 5 семінарів, звільняються від виконання фінальної роботи і отримають Сертифікат про завершення курсу. І, навпаки, ті особи, які не виконували домашніх завдань протягом навчання, але виконають та представлять на високому рівні фінальну роботу – будуть відзначені сертифікатом міжнародного зразку, верифікованим Інститутом Маркетингу.

Під час навчання на закритій он-лайн платформі для учасників курсу Creative Export Ukraine: PRO висвітлюватиметься вся інформація стосовно заходів, освітніх модулів та домашніх завдань, а також буде функціонувати форум. За результатами навчання та виконання домашніх завдань буде формуватися рейтинг учасників, який в подальшому вплине на участь в Tallinn Design Festival (Естонія).

VI. Заключна частина

Інформація про учасників та переможців конкурсного відбору, поточні результати проходження програми, результати зворотного зв’язку, опитувань, отриманих в ході реалізації програми, а також фото та відеоматеріали, створені під час заходів, можуть бути використані Інститутом маркетингу Естонії, Офісом з просування експорту та партнерами програми на власних інформаційних ресурсах та у соціальних мережах.

Якщо маєте запитання або ж потребуєте додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами у будь-який зручним для Вас способом:

education@epo.org.ua
+380 67 828 20 34

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.