Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом
Березень 10, 2017

Освіта для експортерів

Освітня платформа Офісу з просування експорту – чудова можливість підготувати ваш бізнес та продукт до підкорення нових ринків, опанувати нові знання та отримати корисні поради для ведення експортної діяльності. Всі наші освітні послуги є безкоштовними.

Освітні можливості від Офісу для українського бізнесу:

  • лекції та майстер-класи від провідних фахівців у питаннях експорту, виходу на нові ринки, маркетингу та комунікацій, soft skills, оптимізації бізнес-діяльності;
  • освітні програми, розроблені у партнерстві з провідними міжнародними організаціями, бізнес-школами та асоціаціями;
  • дистанційна освіта: онлайн-курси та вебінари.

EXPORT REVOLUTION UKRAINE – дворічна навчальна програма для українських експортерів, спеціально розроблена Офісом з просування експорту та Інститутом маркетингу Естонії, за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Навчальна програма поєднує онлайн-вебінари, групові онлайн та офлайн тренінги з розглядом конкретних кейсів компаній-учасниць, та завершиться навчальною подорожжю до Естонії.

Всі освітні програми та події розроблені, базуючись виключно на потребах українських підприємців.

Знання та інформація – головний капітал будь-якого успішного бізнесу. Наша команда професіоналів та запрошених експертів забезпечить вам безперервний доступ до актуальних даних та сучасних бізнес-практик.

Якщо маєте запитання або ж потребуєте додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

education@epo.org.ua 

+380 44 253 61 51 

+380 67 828 20 34

Перейти до календаря освітніх подій

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.