Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Освіта для експортерів

Освітній напрямок Офісу з просування експорту – це чудова можливість підготувати ваш бізнес та продукт до підкорення нових ринків, опанувати нові знання та отримати корисні поради для ведення експортної діяльності. Всі наші освітні послуги є безкоштовними.

Знання та інформація – головний капітал будь-якого успішного бізнесу. Наша команда професіоналів та запрошених експертів забезпечить вам безперервний доступ до актуальних даних та сучасних бізнес-практик.

Creative Export Ukraine

Creative Export Ukraine – секторальна освітня програма для українських підприємців та експортерів – представників креативних індустрій, які планують створити міцний національний та міжнародний бренд для власного дизайн-продукту, міцно закріпити позиції на внутрішньому ринку та вивести продукцію на експорт. Розроблена із врахуванням потреб компаній, особливостей українського законодавства та умов внутрішнього та зовнішніх ринків, програма поєднує он-лайн навчання, живі семінари з провідними міжнародними експертами, розгляд конкретних кейсів компаній-учасниць та передбачає участь у Tallinn Design Festival з можливістю представити власний продукт на колективному стенді.

РЕЄСТРАЦІЮ НА КУРС ЗАВЕРШЕНО

Export Revolution Ukraine

Export Revolution Ukraine – національна комплексна освітня програма для українських підприємців, що бажають почати експортувати, та для фахівців в експорті, які бажають систематизувати і поглибити свої знання та професійні навички. Розроблена із врахуванням потреб компаній, особливостей українського законодавства та умов внутрішнього та зовнішніх ринків, програма поєднує он-лайн навчання та живі семінари з провідними міжнародними експертами, розгляд конкретних кейсів компаній-учасниць та завершується навчальною бізнес-подорожжю до Естонії.

START

Це освітній курс для українських підприємців, молодих спеціалістів зі сфер маркетингу, управління та економіки, що бажають почати експортувати і мають на меті більше дізнатись про експорт.

PRO

Це інтенсивний навчальний курс для досвідчених експортерів, який націлено на розвиток професійних навичок менеджерів з зовнішньоекономічної діяльності та розробку стратегічного експортного плану підприємства

Гарячі новини, актуальні освітні можливості, історії успіху компаній-експортерів, конференції, форуми та воркшопи: тільки важливе про розвиток та навчання два рази на місяць від Офісу з просування експорту та партнерів проекту.

Не втрачайте можливостей отримати нові знання!

Контакти

Якщо маєте запитання або ж потребуєте додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

education@epo.org.ua

+380 67 828 20 34

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.