Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Освіта для експортерів

Відділ фокусується на вивченні потреб та прогалин у знаннях та експортних компетенціях бізнесу, промоції та поширенні актуальних освітніх матеріалів; організації тренінгів, семінарів, вебінарів та інших навчальних заходів для експортерів із залученням локальних та міжнародних експертів; проведенні спеціалізованих освітніх програм (он-лайн освіта, бізнес-подорожі та комплексні рішення для підприємців та експортерів).

Впродовж останніх двох років (2017 – 2018), відділом було організовано серії різноманітних освітніх заходів, об’єднаних у короткострокові тренінги з розвитку експортних компетенцій та бізнес-навичок, оптимізації бізнес-процесів, маркетингу та комунікацій; засновано формат заходів щодо ринків у фокусі з висвітленням можливостей для експортерів Export Talks (подіями охоплено ринки Китаю, Канади, Індії, Гани, Нігерії, ОАЕ, Туреччини, Ізраїлю та ЄС); запущено комплексні освітні програми Експортна Революція та Креативний Експорт, що покликані допомогти підприємцям-початківцям правильно підготуватись до експорту та активізувати діючих експортерів до системної експансії на зовнішні ринки шляхом поглиблення знань та професійних навичок і створенню експортного плану підприємства.

Результати: понад 60 освітніх подій у 10 регіонах України, понад 10.000 учасників освітніх заходів в он-лайн та офф-лайн форматах, дві комплексні освітні програми з понад 2.000 учасниками, навчальні бізнес-візити за кордон з метою обміну досвідом (Tallinn Design Nights, Tallinn Marketing Week), нетворкінгові та промоційні заходи і кампанії з національним охопленням (медіа-покриття від 100.000 осіб щорічно).

Відділ залучає до організації навчального процесу провідні європейські та національні  інституції, державні адміністрації і проекти технічної допомоги, а також активно співпрацює з професійною спільнотою. Ключові партнери відділу: Міністерство економічного розвитку та торгівлі України, Міністерство закордонних справ Республіки Естонія (Проект з питань розвитку і співробітництва), Посольство Естонської Республіки в Києві, Посольство Королівства Швеції в Україні, Посольство Держави Ізраїль в Україні, Посольство Королівства Нідерландів в Україні, МАШАВ, Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS), Інститут Маркетингу (Естонія), Шведська торгова колегія, ОБСЄ, Укрпошта, Ukrainian Fashion Week, NewFashionZone, Art Fashion Hub, PPV Knowledge Networks.

 

РЕЄСТРАЦІЮ НА КУРС ЗАВЕРШЕНО

Export Revolution Ukraine

Export Revolution Ukraine – національна комплексна освітня програма для українських підприємців, що бажають почати експортувати, та для фахівців в експорті, які бажають систематизувати і поглибити свої знання та професійні навички. Розроблена із врахуванням потреб компаній, особливостей українського законодавства та умов внутрішнього та зовнішніх ринків, програма поєднує он-лайн навчання та живі семінари з провідними міжнародними експертами, розгляд конкретних кейсів компаній-учасниць та завершується навчальною бізнес-подорожжю до Естонії.

START

Це освітній курс для українських креативних підприємців, що бажають почати експортувати і мають на меті створити успішний та впізнаваний бренд.

PRO

Це інтенсивний навчальний курс для досвідчених експортерів – менеджерів з експорту та власників креативного бізнесу, який спрямовано на створення потужного міжнародного бренду.

РЕЄСТРАЦІЮ НА КУРС ЗАВЕРШЕНО

Creative Export Ukraine

Creative Export Ukraine – секторальна освітня програма для українських підприємців та експортерів – представників креативних індустрій, які планують створити міцний національний та міжнародний бренд для власного дизайн-продукту, міцно закріпити позиції на внутрішньому ринку та вивести продукцію на експорт. Розроблена із врахуванням потреб компаній, особливостей українського законодавства та умов внутрішнього та зовнішніх ринків, програма поєднує он-лайн навчання, живі семінари з провідними міжнародними експертами, розгляд конкретних кейсів компаній-учасниць та передбачає участь у Tallinn Design Festival з можливістю представити власний продукт на колективному стенді.

START

Це освітній курс для українських підприємців, молодих спеціалістів зі сфер маркетингу, управління та економіки, що бажають почати експортувати і мають на меті більше дізнатись про експорт.

PRO

Це інтенсивний навчальний курс для досвідчених експортерів, який націлено на розвиток професійних навичок менеджерів з зовнішньоекономічної діяльності та розробку стратегічного експортного плану підприємства.

Гарячі новини, актуальні освітні можливості, історії успіху компаній-експортерів, конференції, форуми та воркшопи: тільки важливе про розвиток та навчання два рази на місяць від Офісу з просування експорту та партнерів проекту.

Не втрачайте можливостей отримати нові знання!

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.