Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Освіта для експортерів

Освітній напрямок Офісу з просування експорту – це чудова можливість підготувати ваш бізнес та продукт до підкорення нових ринків, опанувати нові знання та отримати корисні поради для ведення експортної діяльності. Всі наші освітні послуги є безкоштовними.

Знання та інформація – головний капітал будь-якого успішного бізнесу. Наша команда професіоналів та запрошених експертів забезпечить вам безперервний доступ до актуальних даних та сучасних бізнес-практик.

Бажаєте дізнатись більше про освітні програми Офісу та особисто познайомитись з тренерами та експертами?

Export Education MeetUp — місце зустрічі усіх, хто зацікавлений в освітніх програмах для підприємців та експортерів від Офісу з просування експорту. Під час заходу ви дізнаєтесь, як стати на крок ближче до виходу на нові ринки, які знання необхідні для здійснення ефективної експортної діяльності, особисто познайомитесь з провідним тренером та ментором програм Export Revolution Ukraine та Creative Export Ukraine, найвідомішою в Естонії жінкою-експертом з маркетингу та експорту з понад 15-річним досвідом у галузі — Ану-Малл Наарітс (Anu-Mall Naarits). Будемо раді знайомству!

Export Revolution Ukraine

Export Revolution Ukraine – національна комплексна освітня програма для українських підприємців, що бажають почати експортувати, та для фахівців в експорті, які бажають систематизувати і поглибити свої знання та професійні навички. Розроблена із врахуванням потреб компаній, особливостей українського законодавства та умов внутрішнього та зовнішніх ринків, програма поєднує он-лайн навчання та живі семінари з провідними міжнародними експертами, розгляд конкретних кейсів компаній-учасниць та завершується навчальною бізнес-подорожжю до Естонії.

Гарячі новини, актуальні освітні можливості, історії успіху компаній-експортерів, конференції, форуми та воркшопи: тільки важливе про розвиток та навчання два рази на місяць від Офісу з просування експорту та партнерів проекту.

Не втрачайте можливостей отримати нові знання!

Контакти

Якщо маєте запитання або ж потребуєте додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

education@epo.org.ua

+380 67 828 20 34

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.