Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Освіта для експортерів

Відділ розроблює освітні події та програми у сфері сприяння експорту, що націлені на розвиток людського капіталу та зміцнення навичок і компетенцій підприємств, зокрема МСП, необхідних для участі в міжнародній торгівлі. Країні потрібні підприємства, які володіють необхідними знаннями в галузі бізнесу та міжнародного маркетингу, розуміють вимоги іноземних покупців і здатні реагувати на них.

TRAIN THE TRAINERS

Це інноваційна освітня програма для консультантів державного та приватного секторів в сфері експортної діяльності, яка має на меті покращення якості та доступності консультаційних послуг з експорту та створення (або мобілізації) існуючої мережі національних консультантів.

ЕКСПОРТНА АКАДЕМІЯ

Завдання Експортної Академії – забезпечити українських експортерів необхідним обсягом знань щодо експортних операцій та процедур, що охоплюють найважливіші юридичні, логістичні та фінансові аспекти зовнішньоекономічної діяльності.

CREATIVE EXPORT UKRAINE: START

Це освітній курс для українських креативних підприємців, що бажають почати експортувати і мають на меті створити успішний та впізнаваний бренд.

CREATIVE EXPORT UKRAINE: PRO

Це інтенсивний навчальний курс для досвідчених експортерів –менеджерів з експорту та власників креативного бізнесу, який спрямовано на створення потужного міжнародного бренду. Курс спрямовано на створення потужного міжнародного бренду, формування бази знань та навичок для вибору та аналізу ринку, розробку стратегічного експортного плану підприємства.

EXPORT EVOLUTION UKRAINE: START

Це освітній курс для українських підприємців, що бажають почати експортувати і мають на меті більше дізнатись про експорт.

EXPORT EVOLUTION UKRAINE: PRO

Це інтенсивний навчальний курс для досвідчених експортерів, який націлено на розвиток професійних навичок менеджерів з зовнішньоекономічної діяльності.

Можливості для співпраці

Впродовж останніх двох років (2017 – 2018), відділом було організовано серії різноманітних освітніх заходів, об’єднаних у короткострокові тренінги з розвитку експортних компетенцій та бізнес-навичок, оптимізації бізнес-процесів, маркетингу та комунікацій; засновано формат заходів щодо ринків у фокусі з висвітленням можливостей для експортерів Export Talks (подіями охоплено ринки Китаю, Канади, Індії, Гани, Нігерії, ОАЕ, Туреччини, Ізраїлю та ЄС); запущено комплексні освітні програми: Експортна Революція та Креативний Експорт, що покликані допомогти підприємцям-початківцям правильно підготуватись до експорту та активізувати діючих експортерів до системної експансії на зовнішні ринки шляхом поглиблення знань та професійних навичок і створенню експортного плану підприємства.

Експертам та консультантам

Якщо ви маєте досвід роботи у сфері міжнародної торгівлі, сприянні експорту та розвитку експортно-орієнтованого бізнесу; досвід в питаннях міжнародного маркетингу та організації продажів за кордон; володієте навичками публічних виступів та бажаєте ділитись своїм досвідом з підприємцями та експортерами щодо виходу на нові ринки — запрошуємо вас долучитись до створення та проведення освітніх заходів та спеціальних освітніх програм з метою розвитку експортної екосистеми та підвищення конкурентоспроможності експортноорієнтованих українських підприємств.

Заповнити аплікаційну форму

Менторам

Якщо Ваша діяльність пов’язана з експортом, а особиста місія на 2019 рік — допомогти українським компаніям легше підкорювати нові ринки — спробуйте себе у якості ментора. Менторська платформа забезпечує процес взаємодії, передачу знань, навичок та умінь між досвідченими експортерами і підприємцями, які тільки починають свою експортну діяльність або яким необхідна фокусна допомога із вирішенням певного кола специфічних питань. Ментор ділиться своїм практичним досвідом з підприємцями для розвитку сталого лідерства експортноорієнтованих українських компаній у виході на глобальні ринки з зануренням у теми, які необхідні для побудови ефективної експортної стратегії.

Приєднатись до платформи

Організаціям

Ми готові до співпраці з організаціями публічного та приватного секторів з метою підтримки існуючих або майбутніх освітніх ініціатив, що надають послуги бізнес-освіти українським підприємцям. Експерти Установи: підтримують експортно-орієнтовані освітні проекти шляхом співорганізації подій, програм (он-лайн та офф-лайн), освітніх бізнес-турів за кордон та допомагають в організації навчального процесу;
надають необхідну експертну підтримку в створенні навчальних та проектних планів; сприяють обміну інформації (дослідженнями, стратегіями з розвитку перспективних секторів та аналізом стану бізнес-освіти в Україні) між організаціями та установами, які сприяють розвитку експорту; надають комунікаційну підтримку (через інформаційні мережі ДУ ОПЕ та МЕРТ, партнерські мережі, органи виконавчої влади).

Напишіть нам на education(at)epo.org.ua

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.