Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Більше навчальних програм Офісу з просування експорту

Освіта для експортерів

Безкоштовно

Участь у програмі фінансується за рахунок державного бюджету України. Учасники програми самостійно забезпечують лише логістичні витрати, витрати на проживання та харчування під час участі в заходах програми.

Ефективно

Під час занять, кожному учаснику програми буде надана можливість провести коротку консультацію з експертами програми щодо будь-яких питань в контексті експортної діяльності, та отримати поради, що стосуються вашого бізнесу або проблеми.

Результативно

В рамках освітніх семінарів, учасники отримають чітке розуміння про те, як підготуватись до експорту «на Українській стороні», та до чого треба бути готовими при здійсненні формальних процедур.

Опис програми

Експортна Академія – це спеціалізована освітня програма для українських підприємців, створена Офісом з просування експорту спільно з провідними експертами в ключових сферах міжнародної торгівлі. Завдання Експортної Академії – забезпечити українських експортерів необхідним обсягом знань щодо експортних операцій та процедур, що охоплюють найважливіші юридичні, логістичні та фінансові аспекти зовнішньоекономічної діяльності.

Програма розроблена із врахуванням потреб компаній, та складається із серії живих семінарів та онлайн-матеріалів, доступних для учасників будь-де та будь-коли. Ви можете обрати для навчання лише обрані теми, за якими цікаво прослухати лекцію, або пройти програму повністю, та отримати сертифікат про проходження.

Під час занять, кожному учаснику програми буде надана можливість провести коротку консультацію з експертами програми щодо будь-яких питань в контексті експортної діяльності, та отримати поради, що стосуються вашого бізнесу або проблеми.

Для кого цей курс?

Ця програма розрахована на підприємців, що починають експортувати або вже експортують, та яким необхідна спеціалізована інформація про організацію експорту «на Українській стороні». Спільно з експертами програми, час на пошук правильного рішення скорочується до лекції або індивідуальної консультації, що дозволяє ефективніше підходити до процесу експорту та обходити типові помилки.

В чому перевага цього курсу?

В рамках освітніх семінарів, учасники отримають чітке розуміння про те, як підготуватись до експорту «на Українській стороні», та до чого треба бути готовими при здійсненні формальних процедур.

Програма включає

10 навчальних семінарів та інформаційних матеріалів, що включать відеозаписи подій, матеріали лекцій та посібники для проходження курсу;

час для консультацій з експертами програми щодо будь-яких питань в контексті експортної діяльності вашого підприємства;

нетворкінг на заходах програми з підприємцями, які можуть допомогти вам власним досвідом та знаннями;

ексклюзивний доступ до розширених навчальних матеріалів, статей та відео-контенту.

Програма курсу

Нижче наведено перелік тем семінарів та попередній графік проведення подій. Зверніть увагу – навчання проходить у м. Київ. Тривалість кожного семінару – до 3х годин.

Семінар №1 «Дорожня карта експортної діяльності»

Семінар №2 «Основи маркетингу та аналіз ринку»

Семінар №3 «Вимоги доступу на ринки»

Семінар №4 «Ефективна фінансова комунікація у підтримці експорту»

Семінар №5 «Юридичні аспекти експорту»

Семінар №6 «Логістика та страхування»

Семінар №7 «Практики переговорів»

Семінар №8 «Пошук партнерів»

Семінар №9 «Принципи сталого розвитку в експортній діяльності»

Семінар №10 «Кейс - стаді: експорт до ЄС»

Семінар №11 «Електронна комерція (eExport)»

Семінар №12 «Практичні питання експортної діяльності»

Семінар №13 «Електронна комерція (eExport)»

Тестування та сертифікація

Для учасників, що відвідають всі семінари програми, ми даємо можливість отримати сертифікат про проходження навчання від імені Державної Установи «Офіс з просування експорту України».

Умови участі

Участь у програмі фінансується за рахунок державного бюджету України. Учасники програми самостійно забезпечують лише логістичні витрати, витрати на проживання та харчування під час участі в заходах програми.

Учасник, що заповнює Реєстраційну форму:

1. Має бути громадянином України.

2. Повинен бути працевлаштованим на підприємстві та займатися питаннями зовнішньоекономічної діяльності.

3. Підприємство, на якому працює Учасник, має бути офіційно зареєстроване в Україні.

Зверніть увагу:

При невідповідності вищезазначеним умовам та/або в разі надання неправдивої інформації про себе в Реєстраційній формі, ДУ «Офіс з просування експорту» має право відмовити в Реєстрації на програму.

Через обмежену кількість місць у залі, реєстрація на семінари програми відбуватиметься в порядку черги.

Експерти програми

Перелік ключових експертів в процесі оновлення.

ДМИТРО ШВЕЦЬ

CEO компанії Start Global

Дмитро викладає курс "Стратегія виходу на глобальні ринки" в Києво-Могилянській бізнес школі та є співзасновником освітнього проекту N.cubator. У Дмитра є більше 15 років досвіду роботи в експортному консалтингу, розвитку власної компанії з експортного консалтингу Start Global та досвід роботи в міжнародній корпорації.

 

АНДРІЙ ВАРЦАБА

ТЕС Фонд

Експерт з надзвичайним досвідом у здійсненні ЗЕД, у тому числі у таких напрямках як: пошук закордонного партнера; агромаркетинг – орієнтація на експорт; SWOT-аналіз готовності до експортної діяльності; розвиток експортної діяльності; техніка проведення переговорів з елементами психоаналізу.

ГАЛИНА ПЕРЕПЕЛИЦЯ

Сертифікований консультант з експорту до ЄС, консультант та тренер з питань відповідності продукції вимогам ЄС. Міжнародний досвід роботи на ринку Балканських країн. Розробниця навчальних програм, тренінгів та друкованих виданнь з питань експорту. Досвід співпраці з проектами USAID, GIZ, UNDP, Helvitas Corporation, GGF та інші.

ОКСАНА АНДРОЩУК

Кандидат економічних наук, інтелектуальный партнер КМБШ (Києво-Могилянської бізнес школи), викладач в  КМБШ и КБШ (Київська бізнес школа) член національної ради реформ  цільової команди «Податкова реформа»  Міністерства фінансів  України. Автор Кейсів з фінансового та операційного менеджменту, триразовий переможець Всеукраїнського конкурсу ситуаційних вправ, член комісії з оцінки кейсів в рамках конкурсу CEUME. Фінансовий директор з 15-ми річним досвідом роботи з лідерами ринку IT, e-commerce, управління готелями.

ОЛЕНА ТКАЧЕНКО

Керуючий партнер юридичної фірми «Кайрен», адвокат, медіатор. Має 15 років юридичного досвіду.

ОКСАНА ЯНКО

Партнер з розвитку бізнесу і консультант з управління ланцюгами поставок Interenergostav Corp.s.r.o., Kaisen Electric ltd. та Ledine Sviesa ltd. Експерт напрямків: логістика, зовнішньоекономічна діяльність, логістичний аудит, управлінський консалтинг по створенню підприємств і управління ланцюгами поставок, управління постачальниками і підрядними організаціями, troubleshooting. Має більше 15 років досвіду у ЗЕД.

КАТЕРИНА ВІТКОВСЬКА

Автор та ведуча практичного курсу Прокачай Etsy та сайту про handmade бізнес та Etsy CBIZ.CLUB. Свій магазин на Etsy відкрила у 2014 році. З 2015 року допомагає майстрам зрозуміти клієнтів на міжнародному ринку, налаштувати канал продажів, масштабувати проекти та заробляти у стабільній валюті.

ЮЛІЯ ПАВЛЕНКО

Директор Департаменту міжнародних операцій Укрпошта. Ініціатор і драйвер проекту E-Export Program. Займала посаду Директора з маркетингу в ТОВ Нова пошта Інтернешнл. Була частиною команди організаторів Ukrainian E-commerce Congress, Ukrainian E-commerce Awards, Ukrainian E-commerce Expo.

ОЛЕГ БІЛОНОГИЙ

Незалежний консультант і продавець на eBay, засновник спільноти Ebay & PayPal Pro – СНД. Олег успішно займається продажами на eBay c 2015 року, та є засновником одного з найбільшого співтовариства eBay-селлером на просторах СНД;

ЄВГЕН СОЗАНСЬКИЙ

Засновник компанії Xtheta management & merchandising, що спеціалізується на проектах e-commerce в США і Західній Європі. Сьогодні Xtheta M. & M. - міжнародна компанія c центральним офісом в Ірландії і співробітниками в 6 країнах світу, нагороджена статусом Shopify Experts і входить в число кращих партнерів провідної e-commerce платформи Shopify. У 2018 році компанія була визнана кращою компанією, що розробляє Shopify e-commerce проекти за версією рейтингового агентства DesignRush. З 2017 року компанія реалізувала більше 100 проектів по виходу українських підприємців на міжнародні ринки, працюючи в Україні під торговою маркою Xtheta Consulting.

КЛАВДІЯ ШЕВЕЛЮК

Консультантка зі сталого розвитку, засновниця агенції змін Responsible Future. Має 14 років досвіду роботи на управлінських посадах в галузі B2B в провідних юридичних фірмах і групах компаній та успішний досвід запуску нових брендів і продуктів на ринку України.

ЕММА ВАЛФЕЛТ (EMMA WALLFELT)

Шведська торгова колегія (National Board of Trade Sweden).

ДАРИНА ЖИДЕНКО

Експерт відділу бізнес-можливостей Офісу з просування експорту України.

МАРИНА МАЛЬЦЕВА

Менеджер ЗЕД Департаменту експорту ТОВ
"Маревен Фуд Україна".

АЛІНА СТРІЛЕЦЬ

Експерт відділу аналітики Офісу з просування
експорту України та мережі EEN.

ВАЛЕНТИНА ЛЯШЕНКО

Експерт відділу консалтингу Офісу з
просування експорту України

КАРОЛІНА ЗУРЕК

Старший радник по торгівлі та сталому розвитку Шведської торгової колегії. Доктор юридичних наук з Європейського університету у Флоренції, Італія. Кароліна надає аналіз політики та юридичні консультації щодо торговельної політики та регулювання, а також займається технічною допомогою пов'язаною з торгівлею, у країнах, що розвиваються. Кароліна працювала над регуляторною реформою та регулюванням управління, пов'язаними з торгівлею у Польщі, Україні, Молдові, Вірменії та Косово.

ГАТЧЕНКО ЮЛІЯ

Лектор-практик, бізнес-тренер, коуч, розробник начальних тренінгів і програм. Зробила значний внесок у створенні та просуванні проектів Marsana і NAF NAF, була виконавчим директором OOO «ANDRE TAN» та «AlmeoGroup» (Казахстан, м. Алмати). Має більше 17 років досвіду у сфері фешн рітейлу, а також великий досвід у розробці франчайзингових моделей просування, побудови маркетингових стратегій тощо.

БОГДАН ДЯТЛЕНКО

Засновник проекту Importstartup;
Importstartup – ecommence проект, який допомагає підприємцям з СНД, хто пов’язаний з товарним напрямком, вийти зі своїм товаром в нові країни, і на нові ринки збуту;

ІГОР СНІТІВКЕР

Директор і засновник ТОВ "Укр Експорт Сервіс" (експортний консалтинг). Директор з стратегічного розвитку «Кайдзен Інститут Україна» (японські методи менеджменту).
Має більш ніж 25 років роботи в експортуючих компаніях в якості керівника продажів, директора з експорту, генерального директора, співвласника.

МИРОСЛАВ ХМАРСЬКИЙ

Керуючий партнер компанії AVITAR, спеціаліст із юридичного захисту бізнесу в інтернеті.

МАРІЯ СКАКУН

Старший юрист, керівник напрямку з розвитку бізнесу в компанії AVITAR.

Програма розроблена Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.