Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Тільки плануєте експортувати? Перегляньте курс для підприємців

Export Evolution Ukraine: START

Більше навчальних програм Офісу з просування експорту

Освіта для експортерів

Програма оновлена за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) у співпраці з Офісом з Просування Експорту та Інститутом Маркетингу Естонії.

Безкоштовно

Програма реалізується за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ). Учасники не сплачують жодних внесків за участь у програмі.

Дистанційно

Програма поєднує он-лайн навчання та живі семінари з провідними міжнародними експертами, розгляд конкретних кейсів компаній-учасниць та завершується Нетворкінг-заходом із В2В зустрічами. Всього 4 години на тиждень дистанційного навчання та 1 живий семінар на місяць — і практичні навички в експорті вам гарантовані!

Ефективно

Вирішення ваших проблемних питань в експортній діяльності спільно з менторами програми, по завершенню — готовий експортний план підприємства, нові потенційні партнери та практичне застосування отриманих навиків під час В2В. Програма апробована на європейських компаніях та адаптована до українського середовища. Після закінчення навчання учасники Export Evolution зможуть подати заявки на грант від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) на реалізацію експортної стратегії, розробленої впродовж курсу.

Для кого цей курс?

Фахівцям з експорту, які безпосередньо залучені в розробку стратегії зовнішньоекономічної діяльності підприємства на основі комплексного вивчення і аналізу зовнішніх ринків, співвідношення попиту і пропозиції, поточних і перспективних планів розвитку підприємства з урахуванням прийнятного рівня ризику.

 

В чому перевага цього курсу?

Програма дозволяє отримати необхідний обсяг знань та досвід у веденні експортної діяльності, підкріплений реальними кейсами, домашніми завданнями, практикою та індивідуальними заняттями з експертами. По завершенню курсу, учасники зможуть компетентно, свідомо та професійно реалізовувати набуті знання під час ведення експортної діяльності на підприємстві.

 

Що передбачено?

12 освітніх модулів за темами: експортна стратегія, ціноутворення, вихід на нові ринки, логістика, фінансування експортної діяльності, веб для експорту, маркетинг;

12 он-лайн сесій з менторами та експертами програми з індивідуальними консультаціями;

5 семінарів за участю тренерів програми в різних містах України;

доступ до закритого віртуального тренінгового центру, де проходить навчання для учасників курсу;

розробку індивідуального експортного плану, враховуючи отриманні знання та консультації менторів;

нетворкінг на заходах програми у колі потенційних партнерів та представників бізнесу.

ТРЕНЕРИ ПРОГРАМИ
ІНСТИТУТ МАРКЕТИНГУ

Результати попередніх років програми

Export Evolution є правонаступником програми Export Revolution Ukraine 2017-2019, яка вже довела свою ефективність:

за 2 роки реалізації програми навчання пройшло понад 1200 учасників з усіх регіонів України

випускниками курсу є такі компанії як Чумак, АВК, Люксофт Україна, Омніфарма, Оболонь, Запорізький хлібокомбінат №1, Укрексімбанк, Маревен Фуд Україна

90% учасників використовують або планують використати набуті знання в своїй експортній діяльності

8 компаній вийшли на нові ринки завдяки участі у програмі

середнє зростання експортних продажів через рік реалізації програми становить 4,7 млн грн.

 

 

Програма курсу

Нижче - перелік основних тем, по кожній з яких запланований модуль з лекційною частиною, домашнім завданням та он-лайн сесією з ментором:

1. Експортна стратегія та планування

2. Дослідження експортного потенціалу

3. Експорт товарів та послуг

4. Ціноутворення

5. Вихід на зовнішні ринки

6. Система продаж

7. Маркетингові комунікації в експорті

8. Веб для експорту

9. Логістичні аспекти експорту

10. Правове регулювання

11. Фінансова діяльність для експорту

 

Початок та тривалість навчання

11 жовтня 2019 року до 23:59 – завершення прийому заявок;

12 жовтня 2019 року – 17 жовтня 2019 року – оцінювання заявок та вибір переможців конкурсу;

18 жовтня 2019 року – оголошення переможців конкурсу;

21 жовтня 2019 року – початок навчання та відкриття доступу до освітньої он-лайн платформи;

29 квітня 2020 року – фінальний нетворкінг-захід та тренінг з перемовин;

20 травня 2020 року – захист фінальних робіт учасників програми;

21 травня 2020 року – завершення навчання.

 

Фінальний нетворкінг-захід

По завершенню курсу, учасники рівня PRO братимуть участь у Фінальному нетворкінг-заході, де відпрацюють навики встановлення бізнес-контактів, напрацювання нових домовленостей та презентації компанії у стислий час.

Що передбачено:

виготовлення та розповсюдження промо-буклету з інформацією про учасників нетворкінг-заходу для презентації українських підприємств з метою передчасного підбору потенційних партнерів;

нові партнерства та контакти з підприємцями Естонії: В2В зустрічі та навчальні візити на підприємства;

практичний семінар «Ведення перемовин» від провідного експерта в області експортних продажів Арго Сільвее;

+100 представників бізнес спільноти, урядових кіл, іноземних організацій.

корисні зв’язки під час нетворкінгу та неформальних зустрічей.

 

Грантові можливості

Після закінчення навчання учасники Export Evolution Ukraine зможуть подати заявки на грант від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ). Це чудова можливість отримати підтримку на реалізацію експортної стратегії, розробленої впродовж курсу.

Фінансування надаватиметься для:

аналізу цільових експортних ринків;

пошуку партнерів;

участі у торговельних шоу та виставках;

сертифікації продукції, що виготовляється підприємством.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) планує надати 35 грантів із середньою вартістю кожного по 420 тис. грн. Очікуваний внесок апліканта у загальний бюджет запропонованої грантової діяльності має складати не менше ніж 35%.

Метою Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) є заохочення створення бізнес-стартапів і діяльності малих та середніх підприємств (МСП), підвищення конкуренції на внутрішньому ринку України та підтримка конкурентоспроможності українських підприємств на міжнародних ринках.

 

Сертифікація

Учасники програми, які успішно завершать навчання, будуть відзначені сертифікатом міжнародного зразку, верифікованим Інститутом Маркетингу Естонії.

 

Це повернуло мою віру в те, що в Україні може щось змінитися. Курс спонукнув мене особисто переусвідомити бачення експорту як такого. Треба почати експортувати, зрозуміти, як воно відбувається, які наслідки цього. І вже базуючись на тому – дійсно напрацьовувати стратегію.

Олексій Михайлов, OMNIFARMA

Я не замислюючись зареєструвалась в програмі Export Revolution Ukraine і зараз, коли пройшло півроку, я розумію, що це було дуже корисно. Протягом цих тижнів і місяців я отримала нові знання із сфер, які ми дуже мало використовуємо. Тому нові можливості є, вони дійсно відкриті, і ними потрібно користуватися. Все було дуже професійно і кваліфіковано: підсумовування тих знань, які я вже маю, набуття тих знань, умінь і навичок, яких в мене не було, а також – нові контакти.

Марина Мальцева, Mareven Food Ukraine

Програма Export Revolution Ukraine – це дійсно була та можливість, яка потрібна українським експортерам, коли вся інформація, люди, які можуть допомогти – всі скооперувались задля того, щоб допомогти саме цим маленьким компаніям, нам, вийти на експорт і дійсно довести те, що українська продукція, вона не тільки конкурентоспроможна, а вона дійсно якісна, її дійсно люблять, шукають а полицях.

Олександра Левіщенко, Smart Invest UA

Програма оновлена за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) у співпраці з Офісом з Просування Експорту та Інститутом Маркетингу Естонії.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.