Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Вже експортуєте? Перегляньте курс для досвідчених експортерів

Export Evolution Ukraine: PRO

Більше навчальних програм Офісу з просування експорту

Освіта для експортерів

Програма оновлена за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) у співпраці з Офісом з Просування Експорту та Інститутом Маркетингу Естонії.

Безкоштовно

Програма реалізується за підтримки Програми «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ). Учасники не сплачують жодних внесків за участь у програмі.

Дистанційно

Програма поєднує он-лайн навчання та живі семінари з провідними міжнародними експертами та розгляд конкретних кейсів компаній-учасниць. Всього 2 години на тиждень дистанційного навчання — і практичні навички в експорті вам гарантовані!

Ефективно

Вирішення ваших проблемних питань в експортній діяльності спільно з менторами програми, по завершенню — розуміння з чого складається експорт підприємства на початковій стадії. Програма апробована на європейських компаніях та адаптована до українського середовища.

Для кого цей курс?

Підприємцям, які розглядають експорт як новий і важливий інструмент в розвитку компанії незалежно від галузі, типу продукту або послуги; компаніям, які переорієнтовуються з ринків СНД і знаходяться в пошуку базових освітніх курсів за експортними темами; молодим спеціалістам зі сфер маркетингу, управління та економіки; кожному, хто бажає зрозуміти, з яких основних етапів складається експортна діяльність підприємства.

 

В чому перевага цього курсу?

Завдяки курсу, учасники зможуть зрозуміти ключові етапи підготовки до експорту, а саме з чого починається експорт, як перевірити готовність компанії до експорту, як обрати ринок та споживача, що таке канали збуту і в чому запорука успіху компанії під час експансії закордон. Орієнтація на міжнародні практики, європейський досвід, практичні кейси та унікальна експертиза від провідних експертів в області експорту – ключові елементи освітнього курсу, розрахованого на початківців.

 

Що передбачено?

9 відео-лекцій за темами: готовність до експорту, вибір ринку, продукту та експортної стратегії, ціноутворення, фінансова діяльність, план продажів та маркетинг;

10 історій досвіду європейських компаній, які успішно вийшли на нові ринки: від виробників молочної продукції і пива до предметів інтер’єру та ІТ;

Q&A сесії: консультації з експертами програми щодо будь-яких питань в контексті експортної діяльності вашого підприємства;

доступ до навчальної он-лайн платформи, де зібрано усі навчальні матеріали програми;

нетворкінг на заходах програми у колі потенційних партнерів та представників бізнесу;

ексклюзивний доступ до розширених навчальних матеріалів, статей та відео-контенту.

ТРЕНЕРИ ПРОГРАМИ
ІНСТИТУТ МАРКЕТИНГУ

Результати попередніх років програми

Export Evolution є правонаступником програми Export Revolution Ukraine 2017-2019, яка вже довела свою ефективність:

за 2 роки реалізації програми навчання пройшло понад 1200 учасників з усіх регіонів України

випускниками курсу є такі компанії як Чумак, АВК, Люксофт Україна, Омніфарма, Оболонь, Запорізький хлібокомбінат №1, Укрексімбанк, Маревен Фуд Україна

90% учасників використовують або планують використати набуті знання в своїй експортній діяльності

8 компаній вийшли на нові ринки завдяки участі у програмі

середнє зростання експортних продажів через рік реалізації програми становить 4,7 млн грн.

 

 

Програма курсу

Нижче - перелік основних тем курсу, по кожній з яких відбудеться вебінар з тренером та опубліковано відео-лекцію:

1. Чи готові ви до експорту

2. Як обрати ринок для експорту

3. Як обрати цільову групу для експорту

4. Як обрати правильний продукт для експорту

5. Як встановити правильну ціну

6. Як обрати стратегію виходу на ринок

7. Як створити експортний та маркетинговий план продажів

8. Як розрахувати ROI (Рентабельність інвестицій)

9. Як планувати фінансову діяльність для експорту

 

Початок та тривалість навчання

21 жовтня 2018 року – відкриття доступу до освітніх матеріалів курсу та початок навчання; кожен зареєстрований учасник отримає сповіщення про початок курсу, дату та час проведення першого вебінару на свою електронну адресу;

21 травня 2019 року – завершення навчального курсу.

 

Тестування та сертифікація

Наприкінці програми учасникам буде запропоновано пройти тест за результатами навчання та отримати електронний сертифікат про проходження курсу.

 

Умови участі

Офіс з просування експорту не обмежує аплікантів критеріями відбору – зареєструватись на курс Export Evolution Ukraine: START та пройти навчання може будь-який громадянин України. Для безперешкодного спілкування з експертами програми аплікант має володіти англійською мовою, проте основна частина матеріалів курсу дублюється субтитрами. Учасники курсу самостійно забезпечують логістичні витрати у разі участі у заходах Програми. Для участі в заходах в рамках програми Офіс з просування експорту може оголосити додатковий відбір серед учасників курсу, що міститиме критерії та/або додаткові умови, які відрізняються від зазначених.

 

Якщо хтось очікує, що йому буде якийсь знак зверху, то ось він. Export Revolution – це той знак зверху, який був для нас, який нам дав чарівний поштовх для того, щоб розвиватися більш динамічно і ми дійсно відкрили для себе нові ринки на які ми не могли зайти в сили певних причин.

Олександра Левіщенко, Smart Invest UA

Програма оновлена за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) у співпраці з Офісом з Просування Експорту та Інститутом Маркетингу Естонії.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.