Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Тільки плануєте експортувати? Перегляньте курс для підприємців

Export Revolution Ukraine: START

Більше навчальних програм Офісу з просування експорту

Освіта для експортерів

Безкоштовно

Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку і співробітництва). Учасники не сплачують жодних внесків за участь у програмі, лише покривають логістичні витрати.

Дистанційно

Програма поєднує он-лайн навчання та живі семінари з провідними міжнародними експертами, розгляд конкретних кейсів компаній-учасниць та завершується навчальним візитом на Tallin Marketing Week. Всього 4 години на тиждень дистанційного навчання та 1 живий семінар на місяць — і практичні навички в експорті вам гарантовані!

Ефективно

Вирішення ваших проблемних питань в експортній діяльності спільно з менторами програми, по завершенню — готовий експортний план підприємства, нові потенційні партнери та бізнес-подорож до Естонії. Програма апробована на європейських компаніях та адаптована до українського середовища.

Для кого цей курс?

Фахівцям з експорту, які безпосередньо залучені в розробку стратегії зовнішньоекономічної діяльності підприємства на основі комплексного вивчення і аналізу зовнішніх ринків, співвідношення попиту і пропозиції, поточних і перспективних планів розвитку підприємства з урахуванням прийнятного рівня ризику.

 

В чому перевага цього курсу?

Програма дозволяє отримати необхідний обсяг знань та досвід у веденні експортної діяльності, підкріплений реальними кейсами, домашніми завданнями, практикою та індивідуальними заняттями з експертами. По завершенню курсу, учасники зможуть компетентно, свідомо та професійно реалізовувати набуті знання під час ведення експортної діяльності на підприємстві.

 

Що передбачено?

12 освітніх модулів за темами: експортна стратегія, ціноутворення, вихід на нові ринки, логістика, фінансування експортної діяльності, веб для експорту, маркетинг;

12 он-лайн сесій з менторами та експертами програми з індивідуальними консультаціями;

5 семінарів за участю тренерів програми в різних містах України;

доступ до закритого віртуального тренінгового центру, де проходить навчання для учасників курсу;

освітній-бізнес тур до Таллінну (Естонія), в рамках якого відбуватиметься проведення В2В зустрічей з передчасним підбором потенційних партнерів, відвідування галузевих естонських підприємств (по різним напрямкам діяльності) для обміну досвідом, участь у щорічному фестивалі Tallinn Marketing Week, тренінги та воркшопи з провідними експертами в області експорту та маркетингу, практичний семінар «Ведення перемовин»;

розробку індивідуального експортного плану, враховуючи отриманні знання та консультації менторів;

нетворкінг на заходах програми у колі потенційних партнерів та представників бізнесу.

ТРЕНЕРИ ПРОГРАМИ
ІНСТИТУТ МАРКЕТИНГУ

Результати першого року навчання

Під час попереднього року навчання, курс пройшло 107 учасників з усіх куточків України, що представили 68 компаній з секторів «Харчова промисловість» (40%), «Машинобудування» (6%) та «IКT».

 

32 учасники отримали Сертифікат (22 компанії);

31 учасник отримали Асоційований Сертифікат (19 компаній);

90% компаній відповіли, що програма дозволила активізувати експорт підприємства;

60% + учасників тримають зв'язок між собою та з тренерами програми, в тому числі 6 компаній заявили про активізацію спільних проектів;

4,8 – середня оцінка якості програми.

Програма курсу

Нижче - перелік основних тем, по кожній з яких запланований модуль з лекційною частиною, домашнім завданням та он-лайн сесією з ментором:

1. Експортна стратегія та планування

2. Дослідження експортного потенціалу

3. Експорт товарів та послуг

4. Ціноутворення

5. Вихід на зовнішні ринки

6. Система продаж

7. Маркетингові комунікації в експорті

8. Веб для експорту

9. Логістичні аспекти експорту

10. Правове регулювання

11. Фінансова діяльність для експорту

 

Початок та тривалість навчання

17 жовтня 2018 року до 23:59 – завершення прийому заявок;

18 жовтня 2018 року – 11 жовтня 2018 року – оцінювання заявок та вибір переможців конкурсу;

19 жовтня 2018 року – оголошення переможців конкурсу, початок навчання та відкриття доступу до освітньої он-лайн платформи;

13–17 травня 2019 року – освітній Бізнес-тур до Таллінну, Естонія;

31 травня 2019 року – завершення навчання.

 

Освітній Бізнес-тур до Таллінну, Естонія

По завершенню курсу, учасники рівня PRO в складі бізнес-делегації вирушать до Таллінну, де впродовж 4-денних активностей передбачені візити до європейських підприємств, освітні тренінги, семінари та практичні воркшопи з маркетингу, В2В зустрічі з передчасним підбором потенційних партнерів та нові потенційні партнерства. Мета бізнес-туру – відпрацювання та закріплення отриманих під час навчання навичок у супроводі менторів програми.

Що передбачено:

виготовлення та розповсюдження промо-буклету з інформацією про учасників туру для презентації українських підприємств з метою передчасного підбору потенційних партнерів з Естонії;

нові партнерства та контакти з підприємцями Естонії: В2В зустрічі та навчальні візити на підприємства;

практичний семінар «Ведення перемовин» від провідного експерта в області експортних продажів Арго Сільвее;

участь у щорічному фестивалі Tallinn Marketing Week: 5 днів, які наситять учасників знаннями про нові тренди та практичним досвідом у сфері маркетингу; 7 міжнародних семінарів з актуальних питань маркетингу; практичні семінари з реальними кейсами; 30 вітчизняних та міжнародних фахівців з маркетингу; 100+ нових ідей, які можуть бути реалізовані вже сьогодні;

корисні зв’язки під час нетворкінгу та неформальних зустрічей.

 

Сертифікація

Учасники програми, які успішно завершать навчання, будуть відзначені сертифікатом міжнародного зразку, верифікованим Інститутом Маркетингу Естонії.

 

Це повернуло мою віру в те, що в Україні може щось змінитися. Курс спонукнув мене особисто переусвідомити бачення експорту як такого. Треба почати експортувати, зрозуміти, як воно відбувається, які наслідки цього. І вже базуючись на тому – дійсно напрацьовувати стратегію.

Олексій Михайлов, OMNIFARMA

Я не замислюючись зареєструвалась в програмі Export Revolution Ukraine і зараз, коли пройшло півроку, я розумію, що це було дуже корисно. Протягом цих тижнів і місяців я отримала нові знання із сфер, які ми дуже мало використовуємо. Тому нові можливості є, вони дійсно відкриті, і ними потрібно користуватися. Все було дуже професійно і кваліфіковано: підсумовування тих знань, які я вже маю, набуття тих знань, умінь і навичок, яких в мене не було, а також – нові контакти.

Марина Мальцева, Mareven Food Ukraine

Програма Export Revolution Ukraine – це дійсно була та можливість, яка потрібна українським експортерам, коли вся інформація, люди, які можуть допомогти – всі скооперувались задля того, щоб допомогти саме цим маленьким компаніям, нам, вийти на експорт і дійсно довести те, що українська продукція, вона не тільки конкурентоспроможна, а вона дійсно якісна, її дійсно люблять, шукають а полицях.

Олександра Левіщенко, Smart Invest UA

Програма розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку і співробітництва).

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.