Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Більше навчальних програм Офісу з просування експорту

Освіта для експортерів

Безкоштовно

Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги). Учасники не сплачують жодних внесків за участь у програмі, лише покривають логістичні витрати.

Дистанційно

Програма поєднує онлайн навчання та офлайн інтенсиви з провідними міжнародними експертами. Всього 6 години на тиждень дистанційного навчання та 2 триденних інтенсиви дозволять отримати практичні консалтингові навики та сформувати розуміння механізму взаємодії з компаніями.

Ефективно

Навчання проходитиме у форматі гейміфікації на базі реальних українських підприємств, і передбачається залучення до участі представників державного та приватного сектору в межах команд-учасників, що сприятиме кращому розумінню потреб бізнесу у сфері експортної діяльності та формуванню консалтингової спроможності у різних регіонах України.

Для кого цей курс?

Програма розрахована на представників державних установ, регіональних адміністрацій, міських рад, агенцій розвитку, приватних консультантів та осіб, які працюють в сфері експорту і міжнародної торгівлі, та мають на меті допомагати українським підприємцям опановувати закордонні ринки та посилювати експортну спроможність.

В чому перевага цього курсу?

Це пілотна освітня програма, що дозволяє отримати необхідний обсяг знань та досвіду для здійснення консалтингової діяльності в сфері експорту, підкріпленого практичними завданнями, що виконуватимуться на базі реальних підприємств. По завершенню курсу, учасники зможуть компетентно, якісно та професійно надавати консультації підприємствам, що бажають розпочати або посилити свою експортну діяльність.

Що передбачено?

освітні онлайн-модулі за темами: аналіз та вибір ринків, вихід на нові ринки, визначення потреб клієнтів, маркетинг в експорті, навики консультування, навики презентації та пітчингу, управління проектами;

2 триденних оффлайн інтенсиви за участю тренерів програми у місті Києві;

1,5 місяці онлайн супроводу та менторської підтримки експертами програми;

доступ до закритого віртуального тренінгового центру, де проходить навчання для учасників курсу;

реальні навики на реальних кейсах: виконання командами домашнього завдання відбуватиметься на базі малих та середніх підприємств, що дозволить учасникам отримати інструментарний досвід, а підприємству прискорити готовність до експорту;

міжнародний сертифікат за результатами навчання та успішного проходження курсу;

освітній бізнес-тур для команди-переможця на найбільшу подію Балтійського регіону у сфері маркетингу — Tallinn Marketing Week;

доступ до закритої платформи для обміну досвідом та пошуку нових партнерств Export Education Community, що формується з-поміж учасників, випускників та спікерів;

нетворкінг на заходах програми у колі потенційних партнерів та представників бізнесу.

Програма курсу

Нижче — перелік основних тем, по кожній з яких запланований тренінг з лекційною частиною, практичним завданням та онлайн сесією з ментором:

1. Дослідження експортного потенціалу

2. Вихід на зовнішні ринки

3. Аналіз потреб клієнтів

4. Консультаційна спроможність

5. Підготовка презентацій та пітчинг

6. Проектний менеджмент

Особливості навчального процесу

До участі в програмі буде відібрано 10 команд по 5 осіб із різних регіонів України. Всі команди після завершення відбору, отримають доступ до онлайн тренінгового центру та матимуть можливість познайомитися один з одним, тренерами та менторами.

Перша зустріч команд та триденний інтенсив з іноземними та місцевими тренерами відбудеться в жовтні місяці у м. Києві та передбачає лекційну складову, практичні заняття та завдання командам, яке вони виконуватимуть протягом наступних 1,5 місяці.

Кожна команда повинна обрати (самостійно або за допомогою менеджерів проекту) українську компанію-експортера, на базі якої буде здійснюватися виконання завдання.

На весь час дистанційної роботи за командою закріплюється ментор, який супроводжує навчальний процес в онлайн режимі та надає 2 години щотижневі консультації в форматі онлайн сесії. Також, паралельно з виконанням завдання, на освітній платформі команди отримуватимуть додаткові освітні матеріали.

Впродовж навчання команди вестимуть щоденник досягнень та отримуватимуть бали за активність і результативність — від компанії, на базі якої виконують завдання програми, та менторів. Бали будуть враховані при визначенні переможця програми.

У грудні відбудеться оффлайн інтенсив у м. Києві, де кожна команда презентуватиме результати свого навчання у форматі пітчингу, під час якого експерти нададуть персональні коментарі та рекомендації учасникам. За результатами навчання буде визначено та нагороджено команду-переможця.

Початок та тривалість навчання

11 жовтня 2019 року до 23:59 – завершення прийому заявок;

12 жовтня 2019 року – 17 жовтня 2019 року – оцінювання заявок та вибір переможців конкурсу;

18 жовтня 2019 року – оголошення переможців конкурсу;

22 жовтня – 23 жовтня 2019 року – перший оффлайн інтенсив у м. Києві та відкриття доступу до освітньої онлайн платформи;

Листопад – Грудень 2019 року – онлайн робота в командах у супроводі менторів;

12-13 грудня 2019 року – презентація та пітчинг фінальних робіт учасників програми, оголошення команди-переможця;

Грудень 2019 року – завершення навчання.

Презентація фінальних робіт, сертифікація та визначення переможця

У грудні 2019 року всі команди будуть презентувати та захищати фінальні роботи. За результатами навчання та пітчинг-сесії, журі (експерти та ментори проекту) визначить команду-переможця. Учасники програми, які успішно завершать навчання, будуть відзначені сертифікатом міжнародного зразка, верифікованим Інститутом Маркетингу Естонії.

Подорож до Естонії

Найуспішніша команда-учасник, яка буде визначена переможцем матиме можливість відвідати одну із найбільших подій Балтійського регіону у сфері маркетингу – Tallinn Marketing Week.

Tallinn Marketing Week – це:

10 міжнародних семінарів на гарячі маркетингові теми;

30 вітчизняних та міжнародних експертів з маркетингу;

100 нових ідей, які ви можете втілити в життя по завершенню фестивалю.

Команді-переможцю (до 5 учасників) програми у 100% обсязі будуть покриті наступні витрати

переліт на проживання у м. Таллінн;

квитки на обрані заходи Tallinn Marketing Week;

організаційні витрати на проведення освітнього-бізнес туру.

ІНСТИТУТ МАРКЕТИНГУ

Програма розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з ДУ «Офіс з просування експорту» за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.