Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Експортні можливості для виробників автокомпонентів

Італійська компанія, яка спеціалізується на торгівлі електричними, електромеханічними та електронними компонентами (електричні кабелі, паяльники, монтажні матеріали, машини, реле та комутатори та інші специфічні товари для автомобільного ринку та промислових транспортних засобів), шукає виробничі компанії для розповсюдження продукції в Італії за комерційно агентською або дистрибюторською угодою.

Дізнатися більше деталей, а також повідомити про зацікавленість у співпраці можна за посиланням https://bit.ly/2LXical (щоб залишити заявку, натисніть на “Request more information” в формі за посиланням).

Цікавлять запити на інші групи товарів чи послуг?  Зареєструйтеся в мережі EEN та отримуйте пропозиції від європейських партнерів на постійній основі!

___________

Інформація розміщена виключно з метою ознайомлення. Офіс з просування експорту консолідує інформацію щодо запитів іноземних імпортерів та поширює цю інформацію для подальшого самостійного використання українськими компаніями. Офіс з просування експорту не несе відповідальності за наявні неточності та помилки, а також за рішення, прийняті експортерами на основі наведеної в базі даних інформації. Достовірність даних, подальші переговори, а також перевірка реальних фінансових можливостей іноземних контрагентів може бути підтверджено тільки після індивідуального контакту між українськими компаніями та іноземними імпортерами та залишається на виключний розсуд українських компаній.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.