Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Експортні можливості з ЕЕN для виробників шкіряних аксесуарів

Китайський інтернет-магазин шукає виробників аксесуарів із шкіри високої якості (жіночі сумки, чоловічі портфелі, ремені та інше) для довгострокової співпраці на умовах дистрибуційної угоди.

Китайська компанія віддає перевагу брендам, які ще не вийшли на китайський ринок та погодяться надати компанії дозвіл на ексклюзивне представництво свого бренду на території Китаю. Беззаперечною первагою буде можливість надання потенційним партнером брошур та матеріалів про продукцію,  а також цінової пропозиції та інформації про приблизні терміни доставки.

Дізнатися більше деталей, а також повідомити про зацікавленість у співпраці можна за посиланням https://bit.ly/2ttmlvj (щоб залишити заявку, натисніть на “Request more information” в формі за посиланням).

Цікавлять запити на інші групи товарів чи послуг?  Зареєструйтеся в мережі EEN та отримуйте пропозиції від європейських партнерів на постійній основі!

 

***

Інформація, що розміщується в рамках платформи EEN не може вважатися офіційною та розміщена виключно з метою ознайомлення. Офіс з просування експорту консолідує інформацію щодо запитів іноземних імпортерів та поширює цю інформацію для подальшого самостійного використання українськими компаніями. Офіс з просування експорту не несе відповідальності за наявні неточності та помилки, а також за рішення, прийняті експортерами на основі наведеної в базі даних інформації. Достовірність даних, подальші переговори, а також перевірка реальних фінансових можливостей іноземних контрагентів може бути підтверджено тільки після індивідуального контакту між українськими компаніями та іноземними імпортерами та залишається на виключний розсуд українських компаній.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.