Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Експортні можливості з EEN для виробників меду

Румунська компанія, що  є найбільшим виробником та переробником меду в Румунії, шукає сировинних постачальників / прямих виробників якісного меду в Україні.

Компанія обслуговує найважливіших ритейлерів у Румунії, таких як Kaufland, Carrefour, Metro, Selgros, Penny XXL Mega Discount, Lidl Romania, а також Lidl Bulgaria, тому для задоволення постійного попиту, шукає нових надійних виробників / постачальників меду, які хотіли б розпочати довгострокове партнерство за дистриб’юторськими угодами.

Вимоги до продукції:

Мед повинен бути натуральним, без антибіотиків, консервантів та генетично модифікованих організмів (необхідні сертифікати відповідності та аналізи для антибіотиків / пестицидів). Мед повинен повністю відповідати вимогам ЄС до даного виду продукції.

Вимоги до партнерів:

Потенційні партнери повинні добре орієнтуватися на ринку медової продукції, бути постачальниками/ виробниками якісних сировинних матеріалів (у повній відповідності до вимог ЄС) та мати  досвід у міжнародній торгівлі.

Дізнатися більше деталей, а також повідомити про зацікавленість у співпраці можна за посиланням http://bit.ly/2Ecb6vl (щоб залишити заявку, натисніть на “Request more information” в формі за посиланням).

Цікавлять запити на інші групи товарів чи послуг?  Зареєструйтеся в мережі EEN та отримуйте пропозиції від європейських партнерів на постійній основі!

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.