Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Експортні можливост з EEN: шведи шукають постачальників будматеріалів

Шведська компанія, яка спеціалізується на наданні консультаційних послуг у будівництві та управлінні проектами для промисловості та енергетики, у зв’язку з розширенням асортименту своїх послуг і відкриттям власного інтеренет-магазину,   шукає виробників/ постачальників:

  • матеріалів для внутрішніх та зовнішніх будівельних робіт та дизайну будівель для реалізації онлайн, а також 
  • обладнання для опалення, вентиляції та кондиціонування для реалізаціх в b2b сегменті.

Інтернет-магазин, який відкриється для шведського ринку вже цієї осені,  буде доступний як для компаній, так і для приватних осіб, які зацікавлені у підвищенні ефективності їх будівництва або пристосуванні продукту до їх індивідуальних потреб. 
Категорії які будуть доступні в інтернет-магазині:
– товари для екстер’єру – віконні жалюзі, мостові поручні тощо,
– товари для інтер’єру – карнизи, шафи тощо,
– спеціальні меблі – товари для саун та інше.
Компанія має сховище, також доступна майстерня у випадку, якщо продукт потребує переробки/ адаптації.

Потенційний партнер має постачати продукти, які можуть доповнювати іншу продукцію будівельної галузі. Перевага буде надаватися товарам, які не потребують серйозних модифікацій чи робіт з установки. Продукти повинні відповідати законодавству та стандартам ЄС.

Також компанія зацікавлена стати постачальником обладнання для будівництва, опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, і  прагне  налагодити стійкі ділові відносини у довгостроковій перспективі для реалізації  імпортних товарів в цій сфері.

Дізнатися більше деталей, а також повідомити про зацікавленість у співпраці можна за  посиланням http://tinyurl.com/y9tgasc7 (щоб залишити заявку, натисніть на “Request more information” в формі за посиланням)

Цікавлять запити на інші групи товарів чи послуг?  Зареєструйтеся в мережі EEN та отримуйте пропозиції від європейських партнерів на постійній основі!

 

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.