Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Відкриваємо експортні можливості з EEN: іспанська компанія шукає постачальників кондвиробів

 
Разом з Enterprise Europe Network (EEN) ми продовжуємо відкривати нові можливості для українських експортерів. Цього разу у фокусі – виробники хлібобулочних та кондитерських виробів, які мають чудовий шанс почати експорт до Іспанії.
 
Іспанська компанія, що працює понад  25 років на ринку хлібобулочних і кондитерських виробів і спеціалізується на всебічному ефективному сервісі з дистрибуції та комерціалізації продуктів харчування (солодощів, замороженого хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів та сировини, також інших заморожених продуктів), шукає для довгострокового партнерства постачальників усіх видів заморожених кондитерських та хлібобулочних виробів, включаючи інноваційні продукти сектору заморожування, з метою розширення асортименту продукції, що розповсюджується на території Іспанії. Компанія також готова розглядати пропозиції інших виді замороженої продукції.
 
Серед обовя’зкових  вимог:  дотримання потенційним партнером  норм ЄС стосовно здоров’я та безпеки праці, умов виробництва тощо.  Деталі  – за посиланням: http://bit.ly/2wzHjbm
 
Цікавлять запити на інші групи товарів чи послуг?  Зареєструйтеся в мережі EEN та отримуйте пропозиції від європейських партнерів на постійній основі!
Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.