Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом
Червень 12, 2017

Enteprise Europe Network

Enteprise Europe Network (європейська мережа підприємців) – це інформаційна мережа, яка була створена в 2008 році і об’єднала 66 країн, серед яких 28 країн ЄС, більше 50,000 підприємств із 17 галузей. За допомогою EEN українські виробники та науково-дослідні організації мають доступ до спектру інформаційних послуг: інтернет-бази підприємств, інформації про В2В зустрічі та про можливості консультативної та інноваційної підтримки, наукового співробітництва.

Можливості платформи

EEN допомагає у пошуку не тільки бізнес-, а і партнерів для науково-дослідних робіт у європейських проектах. Платформа також сприяє залученню інвестицій для виробництва товарів і послуг, нових технологій для підвищення конкурентоспроможності українських товаровиробників та підприємств, які надають послуги.

Як зареєструватись?

Зареєструватись у мережі

Вже зареєстровані?

Знайдіть партнерів безкоштовно

Профіль компанії

У вас також є можливість створити профіль власної компанії, щоб він став доступний усім учасникам мережі. Для цього необхідно:

1. Визначити потрібний тип пропозиції:

 • Business Offer або Business Request підійдуть у випадку, коли компанія прагне знайти партнера для розширення бізнесу за кордоном не залучаючи нові технології або товари. За рахунок франшизи, торгових посередників, постачальників або іншого ділового партнерства, яке не включає трансфер технологій.
 • Technology Offer (TO) або Technology Request (TR) створюємо у таких випадках:
  • TO – компанія розробила або розробляє технологію чи інновацію з подальшою комерціалізацією, тобто організація прагне здійснити трансфер технології.
  • TR – компанії для вирішення певної задачі не вистачає технологічної бази та їй необхідно знайти партнера, який би надав необхідну технологію або ноу-хау.

Профіль типу Research development request дає можливість клієнтам знайти партнера для участі у загальноєвропейських науково-дослідницьких проектах (Horizon2020, Eurostars, Eureka etc).

2. Визначити вид профілю (Request або Offer).

Для визначення профілю необхідно відповісти на два запитання:

 • В яку сторону буде спрямовано грошовий потік? Якщо компанія повинна заплатити, щоб отримати те, що шукає, це Request. У випадку отримання компанією грошей або фінансової вигоди від партнера – Offer.
 • Куди спрямовано продукцію? Request – організація шукає компанії, які постачають певні товари, послуги або технології. Offer – організація хоче експортувати свою продукцію, розширити свої послуги або запропонувати свою технологію в інших країнах—учасницях EEN.

3. Після визначення типу, заповнити форму на сайті Офісу з просування експорту.

Заповнити форму

Умови надання послуги
Враховуючи ризик необґрунтованої витрати ресурсів вашого бізнесу, послуга надається компаніям, які відповідають наступним критеріям:

 1. Належність підприємства до суб’єктів малого, середнього або великого підприємництва згідно з частиною 3 статті 55 Господарського кодексу України.
 2. Операційна діяльність протягом мінімум 2-х років.
 3. Наявність особи, що відповідає за зовнішньоекономічну діяльність із добрим володінням англійською мовою.
 4. Наявність сертифікації виробництва та/або продукції/послуг.

Послуга надається тільки українським компаніям-виробникам та операторам послуг. 

EEN не надає послуги посередникам та консультантам. Однією з основних цілей платформи є розширення мережі за рахунок прямих контактів виробників та винахідників.

Країни-члени мережі
Країни-члени ЄС, Албанія, Аргентина, Білорусь, Боснія та Герцеговина, Бразилія, Вірменія, Камерун, Чилі, Китай, Єгипет, Грузія, Ісландія, Індія, Індонезія, Ізраїль, Японія, Йорданія, Мехіко, Молдова, Монтенегро, Нова Зеландія, Нігерія, Північна Македонія, Норвегія, Перу, Катар, Російська Федерація, Сербія, Сінгапур, Південна Корея, Швейцарія, Тайвань, Туніс, Туреччина, Україна, Велика Британія, Уругвай, США, В’єтнам.

Потрібна допомога?
Напишіть повідомлення на astrilets@epo.org.ua

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.