Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Експерт Офісу взяла участь у щорічній зустрічі мережі EEN

 

На минулому тижні відбулася щорічна зустріч консорціуму Enterprise Europe Network у місті Гельсінкі (Фінляндія), у якій взяли участь майже 800 представників з 67 країн світу(!), серед яких була і Україна. Цьогорічна зустріч була присвячена сприянню розвитку малого та середнього бізнесу.

З 2019 року Офіс з просування експорту став офіційним членом мережі EEN. Тож, цього року його представила експерт відділу аналітики та мережі EEN Alina Strilets.

Протягом трьох днів учасники заходу обмінювались досвідом та підвищували свої знання з таких питань:
– інноваційна підтримка малого та середнього бізнесу;
– інтернаціоналізація;
– сталий розвиток підприємства;
– доступ до фінансування;
– індустріальна політика та співпраця у мережі ЕЕN.

Надзвичайно насиченою та цікавою була програма з інтернаціоналізації бізнесу. Міжнародні експерти розкрили питання про експорт на швидкозростаючі ринки (акцентуючи на потенціалі ринку Китаю) та шляхи подолання бар’єрів при інтернаціоналізації підприємства. Крім того, було проведено практикум, де обговорювали проблеми у співпраці між країнами-членами ЄС та іншими країнами. Як виявилось, головними проблемами у цьому випадку є нестача інформації, культурні особливості та відсутність довіри до потенційного партнера.

Під час конференції Аліна Стрілець разом з іноземними колегами взяла участь у ряді зустрічей щодо співпраці та кооперації для покращення ефективності роботи мережі EEN.

Дякуємо організаторам за можливість долучитись до такої масштабної події та дізнатись ще більше про можливості та потенціал мережі EEN.
__________________________________________
Enterprise Europe Network – це безкоштовний інструмент, який дозволяє здійснювати пошук партнерів в ЄС і за його межами. Спектр видів партнерства чи співробітництва достатньо широкий: українська компанія має можливість як запропонувати, так і зробити запит на пошук партнера, наприклад, для аутсорсу, дистрибуції, інвестицій, франчайзингу, виробництва, субконтракту. Також можна зробити запит на надання послуг, постачання, сумісне дослідження, пошук партнера для участі у європейських проектах, комерційну угоду з технічною підтримкою тощо.

Більше інформації про мережу EEN та реєстрацію за посиланням: https://epo.org.ua/poslugy-eksp…/…/enteprise-europe-network/

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.