Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Експортний тур завершився!

Експортний тур завершився!

Дякуємо усім, хто відвідував наші заходи та був причетний до організації і проведення нашої експортної подорожі Україною, що тривала з 10 вересня по 4 жовтня. Це був неймовірно драйвовий та цікавий час, який ми разом з вами провели із задоволенням та величезною користю!

Деякі факти:
– 6 найбільших міст України (Київ, Львів, Харків, Чернігів, Дніпро та Запоріжжя);
– 10 професійних спікерів, які добре розуміються у питаннях зовнішньої торгівлі та експорту;
– презентації чотирьох безкоштовних освітніх програм для експортерів: Експортна академія, Export Evolution Ukraine, Creative Export Ukraine та Train the Trainers;
– понад 2000 переглядів відео трансляції заходу у Києві;
– понад 200 відвідувачів.

Нагадуємо, що лишилось всього 3 дні до завершення реєстрації на навчання в Експортній Академії та 7 днів до завершення реєстрації на програми Export Evolution Ukraine, Creative Export Ukraine та Train the Trainers.

Вільних місць з кожним днем стає дедалі менше. Тож, радимо довго не роздумувати і реєструватись вже сьогодні 😊

Детальний опис усіх програм та реєстрація за посиланням: https://epo.org.ua/education/
_______________________
Програма «Експортна Академія» розроблена Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Програма «Export Evolution Ukraine» оновлена за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) у співпраці з Офісом з Просування Експорту та Інститутом Маркетингу Естонії.

Програма «Creative Export Ukraine» розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Програма «Train the Trainers» розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.