Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Офіс запрошує експортерів м. Дніпро на Експортний день

 
21 травня 2018 року запрошуємо експортерів міста Дніпро на «Експортний день: Діалог», в рамках якого відбудеться виїзне засідання Ради з просування експорту «Дніпро. Діалог влади до бізнесу», що має на меті напрацювання спільних з бізнесом рішень щодо розвитку експортного потенціалу регіону.
 
Засідання пройде під головуванням Торгового представника – Заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталії Микольської.
 
Реєстрація відкрита до 18 травня 2018 року, 15:00 за посиланням : https://goo.gl/forms/j7K4yHz3pWNeHqF52
 
В формі для реєстрації просимо Вас залишити інформацію про основні запитання та виклики, із якими Ви стикалися в ході експортної діяльності, а також надати Ваші пропозиції щодо вирішення таких проблемних питань.
 
Час та адреса будуть додатково повідомлені зареєстрованим учасникам
 
Організатори: Офіс з просування експорту та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України за підтримки OSCE Project Co-ordinator in Ukraine /Координатора проекта ОБСЄ в Україні та Дніпровської обласної державної адміністрації.
 
Якщо у Вас виникли запитання, коментарі чи потреба у додатковіq інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами: akrylova@epo.org.ua
 
 
Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.