Приєднуйтесь до засідання Ради з просування експорту в Одесі

Запрошуємо Вас 14 липня у сонячну Одесу для участі у виїзному засіданні Ради з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України щодо розвитку експортного потенціалу південного регіону України, з фокусом на транспорт, інфраструктуру та агропромисловість.

Засідання відбудеться в рамках Export Day Odesa 14 липня 2017 року о 10.00 (реєстрація розпочинається о 9:30) у приміщенні Одеської ОДА за адресою: м. Одеса, проспект Шевченка, 4.

Обговорюватимемо актуальні запитання експортерів та будемо напрацьовувати спільні з бізнесом рішення щодо розвитку експортного потенціалу південного регіону України.

Засідання пройде під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та за участі Заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника Nataliya Mykolska.

Реєстрація обов’язкова за покликанням: https://goo.gl/forms/FERZWODLt7JcQGKu1 (до 18:00, 10 липня 2017 року).

Є запитання чи пропозиції стосовно експортної діяльності? Зазначайте їх у реєстраційні формі, або надсилайте нам на електронну адресу exportcouncil@me.gov.ua таблицю, котра доступна за покликанням.

Кільксть місць обмежена.
Участь у події безкоштовна.

Виникли запитання або ж потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами: exportcouncil@me.gov.ua, +380 97 561 88 32