Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Звіт консультативно-дорадчого органу “Офіс з просування експорту” за серпень-грудень 2018

Яким були останні в цьому році 4 місяці діяльності Офісу з просування експорту?

Вашій увазі –  другий за цей рік звіт Офісу з просування експорту як консультативно дорадчого органу при Міністерство економічного розвитку і торгівлі України , під лідерством Maryana Kahanyak, за період  серпень – грудень 2018 році. Тут пердставлено результати послуг експортного консалтингу, сорсингу та аналітики ринків, торгових місій та виставок, освітніх програм для українських експортерів, а також досягнення  програми SheExports, платформи B2G та комунікаційних  заходів.

Ми приділили окремі розділи темам презентації Експортного бренда та роботі Національного стенда України на СIIE 2018, які стали найяскравішими подіями за цей період.

Дякуємо Донорам, котрі підтримали становлення й розвиток Офісу та допомогли процесу трансформації Офісу в Державну установу. Зокрема, урядам Канади, США, Сполученого Королівства, проекту EDGE та WNISEF, а також Посольству Канади, і Уряду ЄС та ЄБРР за можливість реалізувати додаткові та нові проекти для українських МСБ.

Найбільша подяка – українським Експортерам, за те що повірили нам і в нас, що користувались послугами ЕРО, і  доводили, що товари вироблені в Україні є креативними, технологічними та конкурентоспроможними
на іноземних ринках.

The EPO REPORT for August-December 2018 in English>> https://goo.gl/erG4vt

Звіт  за попердні 7 місяців  (січень-липень) 2018 року можна переглянути за посиланням: https://epo.org.ua/zvit-ofisu-z-posuvannya-eksportu-za-sichen-lypen-2018/ 

Переглянути в повноекранному режимі
Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.