Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Практичний семінар “10 лайфхаків щодо дослідження нових ринків”

Map Unavailable

Дата/Час
19 - 20 Листопада 2019
00:00

Категорії


Розпочинаємо низку практичних семінарів у рамках програми Export Evolution Ukraine START, де спікерами виступатимуть досвідчені міжнародні експерти у галузі експортної діяльності!

Запрошуємо на семінар «10 лайфхаків щодо дослідження ринків». На заході ми розкриємо питання про основні методики, інструменти та ресурси для дослідження ринків, а також допоможемо визначити, який ринок підходить саме Вам.

ДЕ? КОЛИ?
КИЇВ:
19 листопада з 13:30 до 16:00.
IHub, вул. Хрещатик 10 (м. Київ).

ЛЬВІВ:
20 листопада 2019 з 10:00 до 12:00.
Джем Готель, вул. Миколи Коперника, 18а (м. Львів).

Спікер заходу:
Anu-Mall Naarits – провідна тренерка та менторка програми Export Evolution Ukraine. Експерт з маркетингу та експорту з понад 15-річним досвідом у галузі. Керувала відділами продажу та маркетингу в Baltika, Radiolinja (зараз – Elisa), Eesti Kindlustus та провела сотні різних маркетингових кампаній. У 2012 році отримала Best Marketing Award за запуск маркетингової стратегії для Seaplane Harbour.

Бажаєте опанувати інструменти дослідження зовнішніх ринків та зрозуміти який ринок підходить саме для Вас?
Реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/u8CJq2SxjGEVtCmm9

Деталі заходу ви отримаєте у листі-нагадуванні за 3 дні до події. Реєстрація відбувається у порядку черги і може бути закрита раніше, якщо кількість зареєстрованих учасників досягне ліміту місткості зали. При відборі пріоритет надаватиметься учасникам програми Export Evolution Ukraine START.
__________________________
Програма оновлена за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у співпраці з Офісом з просування експорту України та Інститутом Маркетингу Естонії.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.