Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Absorb Germany Trade Opportunities

Map Unavailable

Дата/Час
10 Липня 2018
16:00-18:00

Категорії


ВИРОБЛЯЄТЕ ГОТОВІ ДО ВЖИВАННЯ ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ?

Цукерки і випічка, готові м’ясні вироби і соуси, соки і джеми, молочні продукти, готові до вживання ягоди і фрукти, горіхи, – все, що є найсмачніше в Україні!

Дізнайтесь все про експорт цієї продукції на ринок Німеччини!

10 липня, з 16:00 до 18:00, в рамках події “Absorb Germany Trade Opportunities”

 ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ ПРО:

  • Сегментацію та тенденції ринку харчової продукції в Німеччині
  • Торгові можливості для експортно-орієнтованих українських компаній сектору готових харчових продуктів
  • Виклики в торгівельних відносинах з Німеччиною
  • Імпортні мита, обмеження та правила
  • Смаки споживачів, діловий етикет
  • Огляд основних німецьких компаній галузі, їх досвід
  • Огляд галузевих заходів у Німеччині
  • Презентація торгової місії до Німеччини: критерії відбору до бізнес делегації, програма, умови участі і т.і.

Місце проведення: інформуємо з підтвердженням Вашої участі 

Робоча мова: англійська

Хочу взяти участь!

Зверніть увагу! Останній термін реєстрації – 8 липня. Підтвердження Вашої участі Ви отримаєте на електронну пошту, яку вкажете при реєстрації.

Пріоритет надаватиметься українським підприємствам харчового сектору, малому та середньому бізнесу (максимум 250 працівників).

Модератор події:

Мар’яна Каганяк, 

Керівник Офісу з просування експорту, Радник Міністра економічного розвитку і торгівлі України

Під керівництвом пані Мар’яни Офіс з просування експорту перетворився з групи волонтерів у повноцінний функціональний інструмент підтримки українських експортерів і став консультативно дорадчим органом при Мінекономрозвитку, а незабаром трансформується в Державну установу. 

З травня 2015 року пані Каганяк є експертом Міжвідомчої комісії з питань популяризації України у світі, входила до координаційної групи з питань розробки Експортної стратегії України. 

КОМАНДА ЕКСПЕРТІВ, які знають ВСЕ про торгівлю з Німеччиною та поділяться знаннями з вами!

Холгер Вогт

Управляючий партнер AMENA Trade & Investment Німеччина

Пан Вогт має багатий досвід з питань прямих іноземних інвестицій, успішно розробляв і впроваджував стратегії виходу на ринок Німеччини для багатьох успішних компаній, має встановлені сильні бізнес-зв’язки з ключовими зацікавленими сторонами. 

Хольгер – досвідчений стратег з ринкових питань. Він створив два імпортних підприємства в Африці і має пристрасть до міжнародної торгівлі. Сектори експертизи: виробництво, ІТ, FMCG, Food&Beverage, логістика, упаковка, Fintech, автомобільна промисловість.

Пан Вогт стане ключовим професіоналом, який оживить майбутню торгову місію до Німеччини, – саме він і його команда будуть працювати над організацією В2В зустрічей для українських підприємств.

Андре Піллінг

Голова проекту Agritrade Директор Eco-Viva (Гамбург) Німеччина

З 2016 року пан Піллінг є ключовим професіоналом, який надає підтримку українським агро та продовольчим компаніям, які бажають або ведуть бізнес у Німеччині. 

Важко уявити іншу особу в країні, яка знає про торгівлю між Україною і Німеччиною більше. 

Раніше Піллінг працював в німецькій роздрібній мережі Edeka. Зараз має власну торгово-виробничу компанію в Німеччині.

Пан Піллінг є керівником проекту Agritrade, мета якого полягає в тому, щоб дати можливість українським аграрним та продовольчим компаніям вийти на європейські експортні ринки та розвивати свій експорт в Європі. 

Борис Баришпольський

Керівник експортної діяльності Mareven group Україна

Компанія «Маревен Фуд Україна» – один із найбільших виробників продуктів швидкого приготування в Європі. Компанія пропонує споживачеві широкий асортимент якісних продуктів швидкого приготування. Флагман виробника в Україні – торговельна марка «Роллтон»: вермішель та локшина швидкого приготування, картопляне пюре, яєчна локшина швидкого варіння та універсальні приправи.

Продукція «Роллтон» вже багато років успішно продається на міжнародних ринках і має визнання європейського споживача.

Пан Баришпольський поділиться з гостями події досвідом виходу на ринок Німеччини, засвоєними уроками, практичними порадами, що робити в бізнес культурі Німеччини МОЖНА, а що – ні.

Ірина Онікієнко

Старший експерт Офісу з просування експорту

Організатор торгової місії до Німеччини

В рамках роботи Офісу з просування експорту організувала понад 15 українських торгових місій за кордон для промоції українського експорту, серед яких були ряд країн ЄС, Кенія і Танзанія, Малайзія і Індонезія, Канада і Індія, і багато інших.

Зосередиться на програмі української торгової місії до Німеччини, критеріях відбору українських підприємств до участі в бізнес-делегації та очікуваних результатах.

ТОРГОВА МІСІЯ ДО НІМЕЧЧИНИ для виробників харчових продуктів відбудеться у вересні 2018 року. Реєстрацію на участь в місії буде відкрито 4-го липня 2018 р.

Маєте запитання? – Ірина Онікієнко, старший експерт Офісу з просування експорту, організатор торгової місії до Німеччини >> ionikienko@epo.org.ua

* Участь для українських виробників харчової продукції є безкоштовною.

Програма реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи “EU4Business” Європейського Союзу.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.