Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

“Експортний день” в Житомирі: запрошуємо бізнес на відкритий діалог з владою.

Loading Map....

Дата/Час
13 Березня 2018
10:00-14:00

Місце
Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування

Категорії


Запрошуємо підприємців Житомирської області на відкритий діалог з представниками влади під час “Експортного дня” в Житомирі!

13 березня, в рамках “Експортного дня” відбудеться виїзне засідання Ради з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України “Житомир. Діалог влади до бізнесу”. Засідання пройде під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Івановича Кубіва,  та за участі Торгового представника – Заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Nataliya Mykolska, керівника Офісу з просування експорту Maryana Kahanyak та інших представників центральних та місцевих органів влади.

В ході засідання планується напрацювання спільних з бізнесом рішень щодо розвитку експортного потенціалу регіону, за участі представників релевантних органів державної влади.

ЧАС: 10.00-14.00

МІСЦЕ: м. Житомир, вул. Михайлівська, 8/1, Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування


Організатори заходу:
Офіс з просування експорту, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України за підтримки OSCE Project Co-ordinator in Ukraine та Житомирська ОДА

РЕЄСТРАЦІЯ* триває до 15:00, 6 березня 2018 рок за посиланням: https://goo.gl/forms/SwQOrJcYb73TIqNL2

Просимо зазначити в реєстраційній формі основні запитання та виклики, із якими Ви стикалися в ході експортної діяльності, а також надати Ваші пропозиції щодо вирішення таких проблемних питань. Для Вашої зручності, проблеми та пропозиції можна також подати у розгорнутій формі, заповнивши та надіславши нам на електронну адресу exportcouncil@me.gov.ua таблицю, котра доступна за покликанням.

*Кількість місць є обмеженою.
**У програмі можливі зміни. У разі змін усі зареєстровані учасники будуть поінформовані відповідно.
***Реєстрація відбувається у порядку черги і може бути закрита раніше у випадку, якщо кількість зареєстрованих учасників досягне ліміту місткості зали.

Якщо у Вас виникнуть запитання, коментарі чи потреба у додатковій інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами за телефоном: +38 063 740 0335 Анастасія Крилова

Акредитація представників ЗМІ триває до 9 березня, 12:00 за посиланням>> https://goo.gl/forms/WLcVZPLVP8oPZiD13  або за телефоном +38 098 482 14 55

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.