Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Export Talks: Торгові можливості на ринку Франції для виробників одягу та аксесуарів

Map Unavailable

Дата/Час
30 Жовтня 2018
16:00-18:00

Категорії


Для забезпечення всебічного розуміння ринкових аспектів Франції в секторі фешн та легкої промисловості, Офіс з просування експорту запрошує українські компанії приєднатись до практикуму : Торгові можливості на ринку Франції для виробників одягу та аксесуарів.

КОЛИ: 30 жовтня, 16:00 – 18:00,

ДЕ: місто Київ

Фокус: одяг під власну торговельну марку, дизайнерський одяг, тканинні аксесуари, спідня білизна.

Мова заходу: французька з перекладом на українську.

СПІКЕРИ ПРАКТИКУМА:

Ана Варава

Культурний дипломат / старший науковий співробітник секторальної політики та комунікації (МЗС України, департамент ЄС та НАТО, проект A4U), шеф-редактор L’Officiel Ukraine 2007-2017. 

Тема: сучасний стан модної індустрії в Україні, її структура та функціонування.

В 24 роки пані Варава була визнана наймолодшим шеф-редактором модного журналу в світі (L’Officiel Ukraine). Ана вивчала культурну дипломатію в Берліні та модний консалтинг в Мілані, Москві, Лондоні та Нью-Йорку. За понад 15 років досвіду в сфері моди Ана мала успіх працюючи журналістом, стилістом, модним редактором, креативним директором. Ана веде персональний онлайн блог і є засновницею Fashion Consulting Group. 

Сьогодні Ана досліджує український ринок у секторі легкої промисловості на прикладі найкращих французьких практик та відкрито поділиться з нами результатами дослідження, висновками. 

Стефан Монтальбано

Генеральний директор

MONTALBANO CONSEIL SARL (Франція)

Тема: результати проведеного дослідження ринку Франції, а саме сектору легкої промисловості, фешн, а також торгові можливості для українських виробників.

Пан Монтальбано – один з небагатьох французьких консультантів, який працює з ринками Східної Європи. 13 років досвіду, кілька сотень реалізованих проектів з виводу компаній на ринок Франції. Партнерські угоди з цілим рядом регіональних ТПП та професійних об’єднань Франції. 

Montalbano Conseil є міжнародною компанією з підтримки міжнародного бізнесу. Саме командою Montalbano Conseil будуть організовані в2в зустрічі для українських виробників в рамках проведення торгової місії до Франції в лютому 2019.

Дмитро Кушнір 

Засновник IMEXBURO

(управління експортними проектами)

Тема: ефективне ведення бізнесу у Франції, його особливості, культурні властивості французів.

Все професійне життя пана Кушніра пов’язане з Францією – 10 років служби у Посольстві Франції в Україні, понад 10 років у міжнародній торгівлі між двома країнами, а також особистий досвід експорту.  

Складно знайти людину в Україні, яка є кращим знавцем французького менталітету і культури очима щирого українця, за Дмитра. Адже Дмитро зазвичай приховує від партнерів: у вільний від роботи час він є барабанщиком українського гурту “Гайдамаки”! Дмитро поділиться своїм сумним і надихаючим досвідом роботи з французьким клієнтом, їх уподобаннями, особливостями в спілкуванні та веденні бізнесу. 

Ірина Онікієнко

Керівник і організатор торгмісії до Франції

Офіс з просування експорту

Тема: торгова місія до Франції в лютому 2019 р.

Ірина зосередиться на майбутній торговій місії до Франції, критеріях відбору компаній, фінансовій складовій, програмі. 

Зареєструватись на практикум>>

30 жовтня, 16:00 – 18:00, місто Київ.

Адресу проведення буде повідомлено разом з підтвердженням вашої участі.

Якщо Ви маєте питання, звертайтесь, будь ласка, до Ірини Онікієнко: ionikienko@epo.org.ua

Останній день реєстрації на подію – 25 жовтня.

Підтвердження Вашої участі Ви отримаєте на електронну пошту, вказану при реєстрації, 26 жовтня.

Умови участі та реєстрація

Участь у заході є безкоштовною для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів.

Захід проводиться для українських малих і середніх підприємств, які планують вихід на ринок Франції і є представниками компаній легкої промисловості.

Важливо

  • Реєстрація на захід відбувається у порядку черги і може бути закрита раніше у випадку, якщо кількість зареєстрованих учасників досягне ліміту.
  • Офіс має право відмовити у реєстрації на захід учасниками, які не надали про себе повних відомостей під час реєстрації на подію.
  • Подія є безкоштовною за умови підтвердження реєстрації організаторами.
  • Усі матеріали та презентації з події будуть опубліковані на сторінці Фейсбук Офісу з просувананя експорту за декілька днів після завершення події.

Програма реалізується Офісом з просування експорту за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.