Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Бізнес-сніданок: Foodex Japan – ворота в Aзію на шляху до національного павільйону

Loading Map....

Дата/Час
20 Червня 2018
08:30-13:00

Місце
Готель “Opera”

Категорії


Запрошуємо українські харчові компанії, зацікавлені у виході на ринок Японії та участі у виставці Foodex Japan 2018 на бізнес-сніданок «Foodex Japan – ворота в Aзію на шляху до національного павільйону».

На заході будуть присутні усі зацікавлені в налагодження еспорту до Японії сторони: компанії, що вже експортують чи стратегічно розвивають експорт в Японію, представники профільних державних органів та посольств обох країн, імпортерів продуктів харчування з Японії.

Почесним гостем та партнером бізнес-сніданку виступає керівництво компанії-організатора найбільшої в Азії виставки продуктів харчування FOODEX Japan. Гості з Японії поділяться результатами, які дає участь в FOODEX Japan та розкажуть про переваги національного павільйону для просування вашого продукту.

КОЛИ: 20 червня,  8.30  – 13.00
ДЕ: Готель “Opera”, вул. Б. Хмельницького 53

РЕЄСТРАЦІЯ: https://goo.gl/forms/6khDJc0X5K06qeOM2

Для виробників продуктів харчування з високим експортним потенціалом участь безкоштовна (*до 2 представників від компанії. Участь 3-х і більше представників узгоджується з організаторами.)

Щодо участі представників компаній з інших галузей та можливості стати партнером заходу прохання звертатись до організаторів додатково

З будь-яких питань пишіть організаторам заходу на на електронну адресу:info@consultingintegrated.com та телефонуйте за номером 097-891-35-26

 

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.