Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Іsraeli Ukrainian Innovations Expo 2018

Loading Map....

Дата/Час
18 - 19 Березня 2018
00:00

Місце
TASE Conference Center

Категорії


Ізраїльсько-український Альянс (Israeli-Ukrainian Alliance) запрошує українські компанії на Іsraeli Ukrainian Innovations Expo, що відбудеться в Ізраїлі, м.Тель-Авів (TASE Conference Center, Ahuzat Bayit, 2) 18 – 19 березня 2018 року.

Це унікальна дводенна подія, яка об’єднає понад 300 підприємців, лідерів індустрії, експертів, інноваторів та венчурних капіталістів, та всіх тих, хто причетний до розвитку стартапів в Ізраїлі та Україні,  у неформальній атмосфері для зустрічей, обговорення та обміну думками.

Основні цілі Іsraeli Ukrainian Innovations Expo:

  • Забезпечення партнерства та співпраці між українським та ізраїльським бізнесом.
  • Створення  альянсів.
  • Залучення інвестицій та розвиток двосторонніх інноваційних проектів.

Програма Expo включатимевиставкову  зону , відкриті засідання з основними доповідачами, пленарні засідання із ізраїльськими та українськими інвесторами, “TED Марафон”, відвідування навчального закладу в Інноваційному центрі ім. Тагліта-Нерріта, зустріч із засновниками UTEW.

Сьогодні Ізраїль є країною з понад 6500 стартапами, 250 ізраїльськими венчурними фондами, 100 міжнародними венчурними фондами та 320 науково-дослідними центрами. Ізраїль займає лідуючі позиції в усьому світі за інноваційним потенціалом, рівнем розвитку підприємництва,  екосистемою стартапів, захистом інвесторів.

Бажаєете приєднатись до українсько-ізраїльської підприємницької спільноти новаторів? Реєструйтеся на сайті організаторів: http://iualliance.com/#register

Компанії, які зареєструються з посиланням на Export Promotion Office, отримують знижку 15% 

Додаткова інформація, на веб-сайті iualliance.com

За будь-якою інформацією звертайтеся, до організаорів події: Анна Жарова + 972526091631)або електронною поштою
isrualliance@gmail.com

 

 

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.