Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Маркетинг як невід’ємна складова успішного експорту

Loading Map....

Дата/Час
03 Березня 2020
13:00-15:00

Місце
Бізнес Центр СООР

Категорії


03-04 березня зустрічаємося у Києві та Чернігові на освітньому семінарі в рамках програми Export EvolutionUkraine START з Вами та Ану Малл Нааріст,  експерткою з Естонії в сфері маркетингу та експорту з понад 15-річним досвідом.

Ми вже навчали Вас ціноутворенню, як обирати канали продажів, як шукати партнерів на закордонних ринках, з чого розпочинати експортну діяльність та поступово підійшли до не менш важливої теми: «Маркетинг як невід’ємна складова успішного експорту».

Семінар орієнтований на підприємців, початківців-експортерів та будь-кого бажаючого покращити свої знання  в сфері експорту.

СПІКЕР: Ану-Малл Наарітс, керувала відділами продажу та маркетингу в Baltika, Radiolinja (зараз – Elisa), Eesti Kindlustus (If Kindlustus) та провела сотні різних маркетингових кампаній.

КОЛИ? 03 березня, 13:00 – 15:00 (реєстрація з 12:45)
ДЕ? 6 поверх, Бізнес Центр СООР, вул. Хрещатик 7/11, Київ

Ми за системний та продуманий підхід у виході на зовнішні ринки та саме тому в рамках програми ExportEvolution Ukaine START запрошуємо зустрітися офлайн на освітньому заході за новою порцією знань та досвіду. 

Реєструйтесь та до зустрічі:  https://forms.gle/PxE4TL3awudoZrSEA

Програма оновлена за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) у співпраці з Офісом з Просування Експорту та Інститутом Маркетингу Естонії.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.