Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Мікробізнес в Україні: європейський досвід

Map Unavailable

Дата/Час
15 - 17 Квітня 2020
16:00-17:20

Категорії


Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Європейською Мережею Підприємств (EEN) та ДУ «Офіс з просування експорту України» запрошує Вас прийняти участь у вебінарах для підприємців та дізнатись про європейський досвід ведення мікробізнесу.

15-17 квітня Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на онлайн вебінари про можливості та перспективи розвитку мікробізнесу в регіоні, юридичну підтримку і супровід такого бізнесу та програми допомоги від Європейського Союзу для мікропідприємництва.

Для кого?

Підприємці, експерти у сфері торгівлі та консалтингу, представники бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналісти бізнес-видань та всі зацікавлені.

Основні теми вебінарів:

  • Європейська мережа підприємств та її можливості для мікробізнесу та сімейних підприємств. Приклади оформлення запитів та пропозицій.
  • Як організувати діяльність мікропідприємства, щоб уникнути штрафів.
  • Все про перевірки, або як користуватися інспекційним порталом https://inspections.gov.ua.
  • Start Business Challenge та його можливості для започаткування власної справи. 
  • Інструменти підтримки бізнесу від «Офісу з просування експорту України». Онлайн інструменти для дослідження ринку та пошуку партнерів.
  • Тенденції розвитку мікробізнесу в Україні та переваги об’єднання мікробізнесу на одній платформі.
  • Практичні поради розвитку бізнесу та виходу на європейський ринок.
  • Програма «Доступні кредити 5-7-9%» та її можливості для українського мікробізнесу.
  • Портал для малого і середнього бізнесу http://sme.gov.ua/ та його практична користь для підприємця.

Участь у вебінарах безкоштовна та за попередньої реєстрації: https://bit.ly/EU_workshop2020

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/225823285157294/

Программа заходів:

15 квітня (середа), 16:00 – 17:20

Стежте за онлайн-трансляцією за посиланням: https://youtu.be/q9Y-VlDBsoA

Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН УкраїниЄвропейська мережа підприємств та її можливості для мікробізнесу та сімейних підприємств. Приклади оформлення запитів та пропозицій.
Ілля Несходовський, експерт із податкового законодавстваЯк організувати діяльність мікропідприємства, щоб уникнути штрафів.

16 квітня (четвер), 16:00 – 17:20

Стежте за онлайн-трансляцією за посиланням: https://youtu.be/b0oa_AbWu9Y

Яна Горюнова, керівниця команди розробників програмного забезпечення Офісу ефективного регулювання – BRDOВсе про перевірки, або як користуватися інспекційним порталом inspections.gov.ua.
Яніна Добровольська, керівниця проекту Start Business Challenge Офісу ефективного регулювання – BRDOStart Business Challenge та його можливості для започаткування власної справи.
Ольга Гвоздьова, начальниця відділу аналітики ДУ «Офіс з просування експорту України»Інструменти підтримки бізнесу від «Офісу з просування експорту України». Онлайн інструменти для дослідження ринку та пошуку партнерів.

17 квітня (п’ятниця), 16:00 – 17:20

Стежте за онлайн-трансляцією за посиланням: https://youtu.be/bU7klIawijE

Тетяна Фіщук, директорка з комунікацій проекту Всі. СвоїТенденції розвитку мікробізнесу в Україні та переваги об’єднання мікробізнесу на одній платформі.
Євген Ерік, директор та засновник компанії SolarGapsПрактичні поради для розвитку мікробізнесу та виходу на європейський ринок.
Олександр Бабій, консультант з розробки і реалізації програм та донорської координації Офісу розвитку МСППрограма «Доступні кредити 5-7-9%» та її можливості для українського мікробізнесу.
Гліб Денисюк, радник Офісу розвитку МСП з питань доступу до фінансуванняПортал для малого і середнього бізнесу sme.gov.ua та його практична користь для підприємця.

Вебінари проводяться Представництвом ЄС в Україні у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Європейською Мережею Підприємств (EEN) та ДУ «Офіс з просування експорту України». Вони є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.