Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Освітній семінар “E-Export”

Map Unavailable

Дата/Час
27 Листопада 2019
16:00-20:00

Категорії


Освітня програма “Експортна Академія” добігає кінця, але ви ще маєте шанс долучитись до навчання та відвідати семінар, присвячений електронній комерції.

На цьому заході:
– Богдан Дятленко, засновник проекту Importstartup, розповість про особливості торгівлі на електронній платформі Amazon.
– Євген Созанський, засновник компанії Xtheta Management & Merchandising Ltd., познайомить з платформою Shopify та поясне як нею користуватись.
– Мирослав Хмарський, керуючий партнер компанії AVITAR та Марія Скакун, старший юрист, керівник напрямку з розвитку бізнесу в компанії AVITAR розкажуть про юридичний супровід E-commerce та Marketing Compliance.

Також в цей день відбудеться урочисте завершення “Експортної Академії” та вручення сертифікатів постійним учасникам програми.

ДЕ ТА КОЛИ?
– 11 листопада 2019 року
– З 16:00 до 20:00
– Київ, Travel Hub, вул. Ярославська, 58.

Реєстрація на захід за посиланням: https://bit.ly/2KHE6zM

Мова заходу: українська
Участь у заході – БЕЗКОШТОВНА!
___________________________________________
Експортна Академія – це спеціалізована освітня програма для українських підприємців, створена Офісом з просування експорту спільно з провідними експертами в ключових сферах міжнародної торгівлі. Завдання Експортної Академії – забезпечити українських експортерів необхідним обсягом знань щодо експортних операцій та процедур, що охоплюють найважливіші юридичні, логістичні та фінансові аспекти зовнішньоекономічної діяльності.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.