Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Освітній семінар “Експорт до ЄС: тематичне дослідження”

Map Unavailable

Дата/Час
07 Листопада 2019
12:00-16:00

Категорії


Плануєте розпочати експорт до ЄС?

Тоді реєструйтесь на наш семінар в рамках освітньої програми «Експортна Академія», на якому ви зможете довідатись про те, який шлях має пройти вироблений в Україні продукт, щоб потрапити до європейських споживачів, та про ключові стадії перевірки дотримання вимог європейського законодавства.

Чому ринок ЄС важливий?

⁃ За даними Держстату, протягом 2018 року Європейський Союз залишався ключовим торговельним партнером України з питомою вагою торгівлі товарами та послугами 41,1% від загального обсягу торгівлі України, що становить 49 млрд. дол. США.

⁃ За перше півріччя цього року, зростання експорту відносно першого півріччя минулого року склало 5%.

⁃ В структурі експорту спостерігається посилення несировинних продуктів з індустрій у фокусі: ІТ, креативні індустрії та машинобудування.

⁃ Україна продовжує роботу над гармонізацією стандартів та технічних регламентів, що мають забезпечити більш конкурентні позиції товарів та послуг, вироблених в Україні.

⁃ Україна хоче пришвидшити інтеграцію за рахунок укладання Угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислової продукції АСАА, яку ще називають «промисловим безвізом».

Спікери:

Емма Волфелт, радник з політики у сфері торгівлі у Шведській торговій колегії (National Board of Trade Sweden), сервісу «Швеція – відкритi ворота торгівлі», єдиного інформаційного центру, що створений шведським урядом для іноземних компаній, зацікавленим у експорті до Швеції та країн ЄС.

Ольга Гвоздьова, начальниця відділу аналітики Офісу з просування експорту України.

Дата, час та місце проведення:

– 7 листопада 2019 року
– З 12:00 до 16:00
– Київ, Travel Hub, вул. Ярославська, 58.

Реєстрація за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZtDpZJ05QIntRhaWXCPY2kCO3ZfstTCndZI9NcWdQP3ozFg/viewform

Участь у заході – БЕЗКОШТОВНА!
Кількість місць обмежена.
_____________________________________________
Експортна Академія – це спеціалізована освітня програма для українських підприємців, створена Офісом з просування експорту спільно з провідними експертами в ключових сферах міжнародної торгівлі. Завдання Експортної Академії – забезпечити українських експортерів необхідним обсягом знань щодо експортних операцій та процедур, що охоплюють найважливіші юридичні, логістичні та фінансові аспекти зовнішньоекономічної діяльності.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.