Прес-клуб та медіа-майстерня «Жінки у бізнесі та експорті»

Loading Map....

Дата/Час
11 Липня 2017
13:30-18:00

Місце
HUB 4.0

Категорії


Жінки є рушійною силою розвитку світової економіки. За оцінками Глобального інституту МакКінзі розкриття повного економічного потенціалу жінок могло б призвести до зростання світового ВВП на $12 трильйонів доларів до 2025 року. Об’єктивне висвітлення у ЗМІ ролі жінок в розвитку бізнесу та міжнародній торгівлі – один з ефективних кроків на шляху поглиблення рівності та скорочення гендерних розривів у сфері підприємництва.

На базі Платформи SheExports* Офіс з просування експорту спільно із Канадсько-українським проектом підтримки торгівлі та інвестицій запрошують представниць/представників ЗМІ та громадського сектору на прес-клуб та медіа-майстерню в межах серії заходів для ЗМІ «Жінки у бізнесі та експорті».

В програмі:
1) Прес-клуб: «Нова статистика. Про залученість жінок до можливостей ведення підприємницької діяльності в Україні»
2) Медіа-майстерня: Спеціальна гостя – Ольга Веснянка, журналістка, медіа-експертка, правозахисниця Коаліції з протидії дискримінації та Кампанії проти сексизму «Повага».

Захід відбудеться 11 липня 2017 року з 14.00 до 18:00 у HUB4.0 (м. Київ, Ярославський пров., 1/3).
Вітальна кава та початок реєстрації о 13.30.

Участь у заході відбуватиметься за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/1ejFmgTBDD8EE9If2.

Контактна особа – Наталі Павлюк (npavliuk@cutisproject.org, +38(098) 597-0960).

Учасникам та учасницям заходу з регіонів України відшкодовуватиметься проїзд – автобус/потяг (купе), за умови надання оригіналів проїзних документів.

«Жінки у бізнесі та експорті» – це серія заходів для ЗМІ, що включатиме медіа майстерні та прес-клуби, присвячені наданню нової статистики та інформації щодо участі жінок у бізнесі та експорті, а також поширенню найкращих журналістських практик щодо професійного представлення жінок у ЗМІ. Цільова аудиторія цих заходів – представники та представниці українських ЗМІ та громадських організацій, які зможуть створити пул професіоналів для висвітлення жінок як агентів розвитку українського бізнесу та міжнародної торгівлі.

Довідково:
* Платформа SheExports – ініціатива для підтримки та розвитку жінок-підприємців, керівниць з питань міжнародної торгівлі та експорту, активних учасниць міжнародних бізнес-мереж, що координується та реалізовується Офісом з просування експорту (ЕПО).
Ідейною натхненницею Платформи виступає Nataliya Mykolska, Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий Представник України.
Платформа об’єднує активності за наступними напрямками:
– inspiration – створення майданчиків для обговорення бізнес-викликів в експорті, висвітлення успішних історій українських жінок, задіяних в експортно орієнтованому підприємництві, виступи надихаючих спікерів, нетворкінг,
– information – освітні продукти, аналітика та консалтинг,
– action – заходи, які відкривають нові бізнес-можливості.