Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Рада з просування експорту: співпраця з Аргентиною

Loading Map....

Дата/Час
11 Жовтня 2017
14:00-15:30

Місце
Будинок уряду (каб 459)

Категорії


Запрошуємо до участі у засіданні Ради з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України щодо економічного співробітництва з Аргентинською Республікою.

Засідання відбудеться у м. Києві 11 жовтня 2017 року о 14.00 (реєстрація розпочинається о 13:30) у 459 кабінеті Будинку уряду України за адресою: м. Київ, вул. Грушевського 12/2.

Дане засідання має на меті напрацювання спільних з бізнесом рішень щодо поглиблення економічної співпраці з Аргентинською Республікою та всебічного використання наявних можливостей. Для цього, на Раду з просування експорту буде запрошено представників релевантних органів державної влади та провідних експертів.

Засідання пройде під головуванням Торгового представника – Заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталії Микольської.

Для реєстрації на захід Вам потрібно заповнити реєстраційну форму за покликанням https://goo.gl/forms/g1gqsJlaB67TyBXg1 до 18:00, 05 жовтня 2017 року.

При реєтрації просимо Вас актуалізувати та зазначити основні запитання та виклики (стосовно внутрішніх та зовнішніх бар’єрів торгівлі), із якими Ви стикалися в ході експортної діяльності в Аргентину, а також надати Ваші пропозиції щодо вирішення таких проблемних питань. Для Вашої зручності, запитання та пропозиції можна також подати у розгорнутій формі, заповнивши та надіславши нам на електронну адресу exportcouncil@me.gov.ua таблицю, котра доступна за покликанням.

Будь ласка, зауважте, що кількість місць є обмеженою. У разі змін, тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані відповідно. Реєстрація відбувається у порядку черги і може бути закрита раніше у випадку, якщо кількість зареєстрованих учасників досягне ліміту місткості зали.

Для проходження контролю безпеки на вході, будь ласка, обов’язково візьміть з собою паспорт. 

Робоча мова зустрічі – українська.

Якщо у Вас виникли запитання, коментарі чи потреба у додатковій інформації – будь ласка, зв’яжіться з нами за телефоном:

+ 38 (097) 561 88 32

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.