Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Семінар з питань експорту для креативних підприємців у Львові

Map Unavailable

Дата/Час
20 Листопада 2019
13:00-14:30

Категорії


Ми розпочинаємо проведення серії воркшопів для креативних підприємців у різних містах України! І перший з них відбудеться у Львові.

Запрошуємо львів’ян на практичний семінар, на якому разом з експертом міжнародного рівня будемо вчитись визначати ідеальний іноземний ринок для своєї продукції за допомогою аналітичних інструментів. А ще учасники дізнаються про експортні можливості для бізнесу, які надає Офіс з просування експорту.

ДАТА ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:
13:00 до 14:30, 20 листопада 2019 р.
Львів, вул. Миколи Коперника, 18а, джем Готель

Реєстрація на захід за посиланням: https://forms.gle/KzqC4RMc4AevPAso6

Спікер заходу:
Anu-Mall Naarits – провідний тренер та ментор програм Export Evolution Ukraine та Creative Export Ukraine.
Експерт з маркетингу та експорту з понад 15-річним досвідом у галузі. Керувала відділами продажу та маркетингу в Baltika, Radiolinja (зараз – Elisa), Eesti Kindlustus (If Kindlustus) та провела сотні різних маркетингових кампаній. У 2012 році отримала Best Marketing Award за запуск маркетингової стратегії для Seaplane Harbour.

Детальна інформація про захід та місце проведення буде надіслано усім учасникам у листі-нагадуванні за 3 дні до події. Реєстрація відбувається у порядку черги і може бути закрита раніше, якщо кількість зареєстрованих учасників досягне ліміту 30 осіб. При відборі пріоритет надаватиметься учасникам програми Creative Export Ukraine START.
______________________________________
Програма розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.