Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Тренінг за системою НАССР для підприємств із переробки ягід

Map Unavailable

Дата/Час
17 - 18 Липня 2018
Триває весь день

Категорії


У рамках Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business,для українських виробників проходить ряд навчально-практичних тренінгів із сертифікації підприємств за міжнародними стандартами.

17-18 липня у місті Мронгово (Польща) Міжнародний Торгівельний Центр спільно з Асоціацією «Ягідництво України» проведе навчально-практичний тренінг із сертифікації за системою НАССР (ISO22 000). Тренінг розрахований на українські підприємства-переробники ягідного сектору, які вже є експортерами, або планують виходити на ринки ЄС.

Система НАССР схвалена в усьому світі, а у окремих країнах її впровадження є обов’язковим, бо вона дозволяє гарантувати безпеку харчової продукції. Наявність відповідного сертифікату відкриває для переробників нові експортні можливості та дає змогу працювати на різних ринках практично без обмежень. Отже, головною метою тренінгу є пояснення вимог НАССР, шляхів їх втілення у виробництво задля отримання відповідного сертифікату. Розуміння цих процесів є важливою частиною підготовки до експорту.

Перший день тренінгу дозволить учасникам дізнатися про систему НАССР, її принципи, вимоги та особливості проходження сертифікації. Другий день пройде на базі крупного польського переробного підприємства WILDPolandSp. o.o. ProductionPlantMragowo, де вже впроваджені стандарти НАССР, тож учасники закріплять теоретичні знання, пройшовши усіма контрольними точками сертифікованого підприємства.

Тренинг проводитиме польский експерт Марек Задерновский, який має багаторічний практичний досвід роботи на керівних посадах з управління якістю та харчовою безпекою в міжнародних та європейських компаніях.

Зареєструватися для участі можна в Асоціації «Ягідництво України» uaberries.com.uaза телефоном +38 067 487 37 49 та е-mail info@uaberries.com.ua

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.