Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Вебінари для підприємців «Мікробізнес в Україні: європейський досвід»

Map Unavailable

Дата/Час
07 - 08 Травня 2020
16:00-17:00

Категорії


7-8 травня Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на онлайн вебінари про можливості та перспективи розвитку мікробізнесу в регіоні, юридичну підтримку і супровід такого бізнесу та програми допомоги від Європейського Союзу для мікропідприємництва.

Для кого?

Підприємці, експерти у сфері торгівлі та консалтингу, представники бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналісти бізнес-видань та всі зацікавлені.

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/2766743996708242/

Участь у вебінарах безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/EU_workshop2020

7 травня (четвер), 16:00 – 17:00

Стежте за онлайн-трансляцією за посиланням: https://youtu.be/LAS-7WAMR2Q

Наталія Скічко, експерт консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, консультант IMP³rove AcademyЩо таке «Оцінка управління інноваційними процесами» та як скористатися цим сучасним інструментом від Європейської академії з управління інноваціями - IMP³rove Academy
Ксенія Савченко, радник із питань інфраструктури малого та середнього бізнесу та бізнес-послуг Офісу розвитку МСПІнформаційні пункти підприємця: консультації для мікробізнесу та майбутніх підприємців

8 травня (п’ятниця), 16:00 – 17:00

Стежте за онлайн-трансляцією за посиланням: https://youtu.be/Ibl4o2qriB4

Ольга Гвоздьова, начальниця відділу аналітики ДУ «Офіс з просування експорту України»Ольга Гвоздьова, начальниця відділу аналітики ДУ «Офіс з просування експорту України» Онлайн інструменти для дослідження закордонних ринків.

Вебінари проводяться Представництвом ЄС в Україні у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Європейською Мережею Підприємств (EEN) та ДУ «Офіс з просування експорту України». Вони є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.