Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Вебінар: GroYourBiz – як отримати підтримку для зростання свого бізнесу

Map Unavailable

Дата/Час
26 Вересня 2017
17:00

Категорії


Запрошуємо на черговий захід на базі Платформи SheExports- вебінар GroYourBiz для українських жінок-підприємців, які хочуть підняти свій бізнес на новий рівень.

GroYourBiz – це канадська ініціатива, яка пропонує жінкам-підприємцям доступ до щомісячних групових консультацій за участі перевірених експертів з провідних організацій приватного сектору, таких як Bank of Montreal, TELUS та інші. Експерти працюють разом, щоб заохочувати та підтримувати підприємства малого та середнього бізнесу. Більше про GroYourBiz можна дізнатися за посиланням: http://groyourbiz.com/

Під час вебінару засновниця та президент GroYourBiz MyBusinessMyBoard ™ Барбара Моуат розкаже учасникам як працюють консультаційні ради з підтримки жіночого бізнесу в Канаді, а також поділяться своїм досвідом створення та діяльності GroYourBiz.

Кому це буде цікаво?
Жінкам-підприємцям, які відкриті до нових креативних рішень та цікавляться провідними міжнародними практиками, покликаними розвивати бізнес нестандартним шляхом.

Трансляція вебінару відбудеться на Facebook-сторінках Офісу з просування експорту та Canada-Ukraine Trade and Investment Support project – CUTIS /Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій 26 вересня о 17:00.

Зареєструватися, щоб отримати нагадування про початок вебінару та залишити свої запитання спікерам можна за посиланням: goo.gl/DvPNTx

Контакти для довідок: +38 (095) 403-64-63
Iuliia Takhtarova /Юлія Тахтарова, Координатор платформи SheExports.
————————–

Довідково:
* Платформа SheExports – ініціатива для підтримки українських жінок-підприємців, керівниць з питань міжнародної торгівлі та експорту, активних учасниць міжнародних жіночих мереж, що координується та реалізовується Офісом з просування експорту (ЕПО).
Ідейною натхненницею Платформи виступає Nataliya Mykolska, Торговий Представник України – Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі.
Платформа об’єднує активності за наступними напрямками:
– inspiration – створення майданчиків для обговорення бізнес-викликів в експорті, висвітлення успішних історій українських жінок, задіяних в експортно орієнтованому підприємництві, виступи надихаючих спікерів, створення майданчиків для нетворкінгу,
– information – освітні продукти, аналітика та консалтинг,
– action – заходи, які відкривають нові бізнес-можливості.

** SheTalks – серія заходів, організована на Платформі SheExports, присвячена навчанню, розвитку та взаємодії українських жінок-підприємців, керівниць з питань міжнародної торгівлі та експорту, активних учасниць міжнародних жіночих мереж. Доповідачами виступають відомі міжнародні та українські експертки, успішні бізнес-леді, натхненниці тощо. Цільова аудиторія серії заходів SheTalks – представниці українського бізнесу та асоціацій, спеціалісти у сфері міжнародної торгівлі, представники експертної та медіа спільноти.
Партнером заходу виступає Canada-Ukraine Trade and Investment Support project – CUTIS (Канадсько-український проект з підтримки торгівлі та інвестицій), який впроваджується Канадсько-українською торговою палатою та Конференційною радою Канади та фінансується урядом Канади через Міністерство міжнародних справ Канади.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.