Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

World Cafe “Жіноче підприємництво: вихід на зовнішні ринки»

Loading Map....

Дата/Час
10 Жовтня 2017
10:00-12:00

Місце
готель Holiday Inn (зал «Городецький»)

Категорії


Платформа SheExports продовжує об’єднувати українських жінок-підприємців, які хочуть вивести свій бізнес на міжнародний рівень.

10 жовтня о 10:00 запрошуємо вас на зустріч у форматі світового бізнес-кафе “Жіноче підприємництво: вихід на зовнішні ринки», щоб в неформальній атмосфері, за чашкою чаю, обговорити питання інтернаціоналізації власного бізнесу. Зустріч відбудеться в готелі Holiday Inn (зал «Городецький»).

Світове кафе (World Cafe) – це інтерактивний формат для обміну думками та досвідом, що нагадує “брейнсторм”, де кожен з вас стане головним учасником процесу. В маленьких групах ми обговорюватимемо нагальні питання розвитку вашого бізнесу та разом шукатимемо рішення для виходу на зовнішні ринки.

Захід також передбачає нетворкінг та налагодження нових контактів.
Модератор заходу: Мар’яна Завійська, бізнес-тренер.
 
Участь у події безкоштовна.
РЕЄСТРАЦІЯ обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/UodLsu

Перевага надаватиметься жінкам-власницям та керівницям бізнесів з експортно орієнтованих галузей. Відібрані кандидати отримають підтвердження участі електронною поштою.

Контакти для довідок: +38 (095) 403-64-63
Юлія Тахтарова, Координатор Платформи SheExports.
————————–
Партнером заходу виступає Канадсько-український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (Canada-Ukraine Trade and Investment Support project – CUTIS), який впроваджується Канадсько-українською торговою палатою та Конференційною радою Канади та фінансується урядом Канади через Міністерство міжнародних справ Канади.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.