Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом
Серпень 5, 2018

Export Evolution Ukraine: PRO — Умови участі в програмі

I. Базові критерії участі у Програмі

 1. Аплікант має бути громадянином України;
 2. Аплікант повинен займатися питаннями зовнішньоекономічної діяльності підприємства;
 3. Аплікант повинен мати високий рівень володіння англійською мовою для вільного розуміння матеріалів курсу та спілкування з тренерами;
 4. Підприємство, на якому працює аплікант, має бути офіційно зареєстроване в Україні та діяльність якого ведеться щонайменше 1 рік;
 5. При невідповідності базовим умовам заявка Апліканта розглядатися не буде.

IІ. Спеціальні критерії участі у Програмі

Категорія А. Участь у програмі – у першу чергу – надаватиметься аплікантам з підприємств, що відповідають наступним спеціальним критеріям:

 1. Виявлено чітку мотивацію аплікатнів;
 2. Річний товарообіг підприємства має складати щонайменше 3 млн. грн за 2018 рік;
 3. Обсяг виручки, отриманої внаслідок зовнішньоекономічної діяльності, складає щонайменше 1 млн. грн за 2018 рік.

Категорія В. У випадку, якщо ваша компанія не досягла зазначених вище обсягів товарообігу та/або виручки, Офіс прийматиме рішення щодо вашої участі шляхом розгляду мотиваційної частини в реєстраційній формі спільно з експертами Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Інституту Маркетингу. Мотивація апліканта грає ключову роль у здійсненні відбору кандидатів.

Категорія С. До участі в програмі допускаються нові особи з компаній, які вже приймали участь в освітніх програмах Офісу з просування експорту.

На конкурсній основі до участі в курсі буде відібрано 100 учасників.
Буде перевагою при відборі, якщо від одного підприємства братиме участь декілька співробітників.

Заявки на участь у курсі приймаються до 23.59 за київським часом 11 жовтня 2019 року.

IІI. Методологія оцінювання заявок

Перевірку заявок та відбір кандидатів здійснюватимуть представники Офісу з просування експорту спільно з експертами Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Інституту Маркетингу. Мотивація апліканта грає ключову роль у здійсненні відбору кандидатів. Мотивація апліканта грає ключову роль у здійсненні відбору кандидатів.

Звертаємо увагу, що в рамках програми Export Evolution Ukraine буде проведена комплексна експертиза Вас і Вашої компанії кількома різними способами, в тому числі шляхом пошуку по веб-ресурсах та інших джерелах.

IV. Терміни подання заявок, графік відбору та інші положення програми

Важливі дати

 • 11 жовтня 2019 року до 23:59 – завершення прийому заявок;
 • 17 жовтня 2019 року– оцінювання заявок та вибір переможців конкурсу;
 • 18 жовтня 2019 року – оголошення переможців конкурсу.

Звертаємо Вашу увагу, що у часових рамках програми можливі зміни. У разі змін усі апліканти будуть поінформовані відповідно.

Витрати

Відібраним до участі кандидатам на курс Export Evolution Ukraine: PRO програмою покриваються у 100% обсязі наступні витрати:

 1. Он-лайн навчання, вебінари, інформаційні матеріали;
 2. Участь в подіях програми;
 3. Організаційні витрати на проведення навчальної програми;
 4. Сесії з менторами та експертами програми;
 5. Участь в Нетворкінг-заході.

Кожен учасник курсу Export Evolution Ukraine: PRO повинен самостійно забезпечувати логістичні витрати, витрати на проживання та харчування під час участі в заходах програми.

V. Особливості реалізації програми

Навчання учасників курсу Export Evolution Ukraine: PRO в усіх форматах відбуватиметься виключно англійською мовою.

Впродовж першого місяця навчання буде здійснюватися моніторинг активності учасників. У випадку виявлення невиконаних завдань, що передбачені навчальною програмою, учасники будуть виключені з навчальної програми. У такому випадку, місце займе інший учасник.

Учасник курсу Export Evolution Ukraine: PRO повинен передбачити орієнтовно 5 годин на тиждень для проходження навчання та забезпечити вчасне і належне виконання щонайменше 75% (9) домашніх завдань, а також відвідати принаймні 2 семінари в рамках Програми.

Учасники, які виконають 75% домашніх завдань і відвідають 2 семінари, звільняються від виконання фінальної роботи і отримають Сертифікат про завершення курсу. І, навпаки, ті особи, які не виконували домашніх завдань протягом навчання, але виконають та представлять на високому рівні фінальну роботу – будуть відзначені сертифікатом міжнародного зразку, верифікованим Інститутом Маркетингу.

Під час навчання на закритій он-лайн платформі для учасників курсу Export Еvolution Ukraine: PRO висвітлюватиметься вся інформація стосовно заходів, освітніх модулів та домашніх завдань. За результатами навчання та виконання домашніх завдань буде формуватися рейтинг учасників, який в подальшому вплине на розгляд заявок на отримання гранту від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ).

VI. Грантові можливості

Після закінчення навчання учасники Export Evolution Ukraine зможуть подати заявки на грант від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ). Це чудова можливість отримати підтримку на реалізацію експортної стратегії, розробленої впродовж курсу.

Фінансування надаватиметься для:

 • аналізу цільових експортних ринків;
 • пошуку партнерів;
 • участі у торговельних шоу та виставках;
 • сертифікації продукції, що виготовляється підприємством.

Програма КЕУ планує надати 35 грантів із середньою вартістю кожного по 420 тис. грн. Очікуваний внесок апліканта у загальний бюджет запропонованої грантової діяльності має складати не менше ніж 35%.

Метою Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) є заохочення створення бізнес-стартапів і діяльності малих та середніх підприємств (МСП), підвищення конкуренції на внутрішньому ринку України та підтримка конкурентоспроможності українських підприємств на міжнародних ринках.

VII. Заключна частина

Інформація про учасників та переможців конкурсного відбору, поточні результати проходження програми, результати зворотного зв’язку, опитувань, отриманих в ході реалізації програми, а також фото та відеоматеріали, створені під час заходів, можуть бути використані Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) Інститутом маркетингу Естонії, Офісом з просування експорту та партнерами програми на власних інформаційних ресурсах та у соціальних мережах.

Якщо маєте запитання або ж потребуєте додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами у будь-який зручним для Вас способом:

education@epo.org.ua

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.