Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Export Evolution Ukraine запущено!

 

Створили, відтестували та у цьому році оновили!

21 жовтня розпочалося навчання на обох рівнях програми Export Evolution Ukraine (START та PRO). Попереду в учасників багато роботи: 8 місяців навчання у форматі вебінарів, освітніх модулів, сесій зворотнього зв’язку, вивчення практичних кейсів, розробки власного експортного плану та офлайн зустрічей.

Цього разу відбір учасників був особливо складним через високу конкуренцію: на 100 вакантних місць на рівень PRO ми отримали 222 заявки!

А поки 535 учасників рівня START та понад 100 учасників рівня PRO готуються до навчання, ми вам розповімо – хто ж ці щасливці.

Ми проаналізували анкети наших учасників і з’ясували:
· маємо представників з різних секторів: 26,8% з харчової галузі, 9,9% з машинобудування, 8,5% з сектору інформаційніх технологій, 6,3% з галузі сільського господарства, 5,6% з сектору виготовлення виробів із деревини та інші;

· у нас навчатимуться різні за розміром компанії: 4,2% компанії, де працює до 10 працівників; 27,5% – від 10 до 49 працівників; 40,1% компанії, де від 50 до 249 працівників; 9,9% – від 250 до 499 працівників; 11,3% – від 500 працівників.

· на програмі Export Evolution Ukraine прагнуть навчатися як топ-менеджери, так і власники бізнесу. Зокрема, серед наших учасників: 22% – Генеральні директори, 35% – менеджери різних відділів, 17% – керівники відділів, 14% – керівники відділу ЗЕД, 2% – власники бізнесу та інші;

· географія учасників: у нас представлено 22 регіони України, з яких найбільша частка це: Київ – 37,3%, Харків – 9,2%, Львів – 7%, та по 6,3% – Дніпро, Вінниця і Запоріжжя;

· гендерне співвідношення учасників: у програмі візьмуть участь 48% жінок та 52% чоловіків.

Вже 19-20 листопада ми зустрінемось на перших офлайн семінарах у Києві та Львові та зможемо познайомитися ближче. Слідкуйте за новинами, адже ми обов’язково будемо ділитись корисною інформацією.

З’явилось бажання стати учасником програми Export Evolution Ukraine? Ще є така можливість! Реєструйтесь на рівень START: https://forms.gle/7yay9mVFVbxAVMKq8

#ExportEvolutionUkraine
____________________

Програма “Export Evolution Ukraine” оновлена за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (КЕУ) у співпраці з Офісом з Просування Експорту та Інститутом Маркетингу Естонії.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.