Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Оновлення на освітній веб-платформі: нові кейси від естонських компаній !

Навчання та базовому рівні освітнього курсу Export Revolution Ukraine триває і на веб-платформі з’явилися три нових кейси від естонських компаній для вашого натхнення.

Про створення успішного міжнародного бренду, що займається домашнім декором і планує відкрити найбільший шоурум (2000 кв.м.) у Талліні та продовжити експансію на ринок США, розповідає співзасновник компанії Shishi Март Хабер. 

Про перший досвід експорту товарів за межі Естонії: як почати, не знаючи нічого, крім шведської мови; чому логістика – це надважливо при експорті габаритних товарів та як проаналізувати ринок і власну продуктову лінійку для успішної експансії на зовнішні ринки, ви дізнаєтесь від експерта меблевого ринку, директора з експорту компанії Tarmel Furniture Кадрі Конга. 

Досвідом роботи дочірнього підприємства в умовах продуктового ембарго на ввезення продуктів харчування з боку Росії ділиться експортний менеджер компанії Valio Eesti AS Лев Рубинштейн.

Щоб отримати доступ до матеріалів курсу достатньо пройти реєстрацію на базовий рівень програми Export Revolution Ukraine (Basic Level).Матеріали курсу стануть доступні відразу після реєстрації. 

Довідково:

Export Revolution Ukraine (Basic Level).

Мультимедійний навчальний курс для експортерів-початківців, що розрахований, в першу чергу, на компанії, які тільки починають розвивати експортний напрямок. Курс складається з 9 відеолекцій за темами: готовність до експорту, вибір ринку, продукту та експортної стратегії, ціноутворення, фінансова діяльність, план продажів та маркетинг. Лекційний матеріал супроводжується кейсами від естонських компаній, які успішно вийшли на нові ринки: від виробників молочної продукції і пива до предметів інтер’єру та ІТ. 

Export Revolution Ukraine (Advanced ).

Інтенсивний навчальний курс для компаній, що вже експортують, націлений на розвиток професійних навичок менеджерів з зовнішньоекономічної діяльності та розробку стратегічного експортного плану підприємства.

Курс складається з 12 основних освітніх модулів: експортна стратегія, ціноутворення, вихід на нові ринки, логістика, фінансування експортної діяльності, веб для експорту, маркетинг, та завершиться створенням та захистом індивідуальних експортних планів кожною компанією-учасницею. Навчальні модулі включають  сесії з менторами програми та офлайн семінарами.  На завершення курсу учасники здійснять освітній тур до м. Таллінн, Естонія, де відвідують галузеві естонські підприємства, та відвідають тренінги та семінари з провідними експертами в області експорту.

Залишити попередню заявку на просунутий рівень програми можна за посиланням: https://epo.org.ua/export-revolution-ukraine/

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.