Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Презентація унікального навчального курсу для експортерів вже 2 листопада! (оновлено)

Хочете вийти на ринок ЄС? Плануєте розширювати продажі на експортних ринках, де ви вже присутні?

Тоді запрошуємо вас на презентацію унікальної програми для експортерів “Експортна революція в Україні”, розробленою спільними зусиллями України та Естонії !

КОЛИ: 02 листопада, 16:00 – 17:30

ДЕ: в приміщенні Щастя HUB

“Експортна революція в Україні” – це поєднання високоякісних онлайнових тренінгів, підтримки знань на практиці у власній компанії, а також подорож до Естонії*.

До програми входять:

  • практичні онлайн тренінги;
  • експортні навчальні відео для вашого використання;
  • інтернет-семінари;
  • 10 різних тематичних досліджень;
  • інноваційні навчальні матеріали (колекції посилань, списки, таблиці, дослідження з ключовими матеріалами тощо);
  • зворотній зв’язок через Skype або особисто для відпрацювання домашніх завдань (грунтуючись на реальних показниках діяльності компанії);
  • навчальний візит до компаній-експортерів Естонії*;
  • ведення переговорів на міжнародному рівні.

Прийдіть та дізнайтесь про умови участі, критерії відбору та  активності, заплановані в рамках курсу,  від однієї з авторів програми, директора Tallinn Marketing Week  Anu-Mall Naarits .

РЕЄСТРАЦІЯ на перезентацію програми обов’язкова  за посиланням: https://goo.gl/zUGctA (кількість місць обмежена.)

 

УВАГА! 

Реєстрація на участь у програмі проводитиметься окремо.

Відбір компаній для участі, а також реалізацію навчальної програми буде здійснено Інститутом маркетингу Естонії. 

Мова заходу, програма, комунікація, а також всі матеріали англійською, отже рекомендуємо залучати представників компаній, які володіють англійською мовою на рівні не нижче середнього.

Виникли запитання або ж потрібна допомога? Зв’яжіться з нами: education@epo.org.ua, +380 67 828 20 34

* Участь у навчальному турі до Естонії у травні 2018 року передбачає самостійне покриття учасниками витрат на транспорт та проживання.

 

ДОВІДКОВО:

Програма для експортерів “Експортна революція в Україні” триватиме з листопада 2017 по травень 2019 і складатиметься з двох частин та навчального туру.

1) Програма для досвідчених експортерів, що перебачає навчальні відео з домашніми завданнями кожні 14 днів; розбір виконаних завдань з тренером під час колективного дзвінка по Skype; щомісячні навчальні семінари в Києві з тренерами програми, де учасники  зможуть отримати практичні поради, рекомендації та відповіді на запитання; навчальний тур до Естонії*.

2) Програма для нових експортерів, що складається з серії щотижневих 2-годинних вебінарів (англійською мовою з українськими субтитрами), які базуватимуться на практичних кейсах самих учасників; практичних онлайн-вебінараів в режимі “запитання-відповідь”, 10 різних  case studies.

3) Навчальний візит до Естонії  (з 14 по 18 травня 2019 р) включатиме тренінги в рамках Tallinn Marketing Week ( International marketing week); візит на естонське підприємство, що експортує; практичні дослідження. Учасники самостійно покривають витрати на транспорт та проживання. 

Учасники зможуть вибрати як всю програму, так і окремий модуль.

Детальна програма буде опублікована на початку курсу.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.