Експортна революція в Україні: презентація унікального навчального курсу для експортерів

Хочете вийти на ринок ЄС? Плануєте розширювати продажі на експортних ринках, де ви вже присутні?

Тоді запрошуємо вас на презентацію унікальної програми для експортерів “Експортна революція в Україні”, розробленою спільними зусиллями України та Естонії !

“Експортна революція в Україні” – це поєднання високоякісних онлайнових тренінгів, підтримки знань на практиці у власній компанії, а також подорож до Естонії*.

До програми входять:

  • практичні онлайн тренінги;
  • експортні навчальні відео для вашого використання;
  • інтернет-семінари;
  • 10 різних тематичних досліджень;
  • інноваційні навчальні матеріали (колекції посилань, списки, таблиці, дослідження з ключовими матеріалами тощо);
  • зворотній зв’язок через Skype або особисто для відпрацювання домашніх завдань (грунтуючись на реальних показниках діяльності компанії);
  • навчальний візит до компаній-експортерів Естонії*;
  • ведення переговорів на міжнародному рівні.

Презентація  програми  відбудеться 17 жовтня, 16:00 – 17:30 в приміщенні Щастя HUB, де одна з авторів програми та  директор Tallinn Marketing Week  Anu-Mall Naarits розкаже  докладніше про активності, що заплановані в рамках курсу, умови участі, критерії відбору та відповість на всі запитання.

РЕЄСТРАЦІЯ на перезентацію програми обов’язкова  за посиланням: https://goo.gl/zUGctA (кількість місць обмежена.)

Реєстрація на участь у програмі проводитиметься окремо.

Відбір компаній для участі, а також реалізацію навчальної програми буде здійснено Інститутом маркетингу Естонії. 

УВАГА! Мова заходу, програма, комунікація, а також всі матеріали англійською, отже рекомендуємо залучати представників компаній, які володіють англійською мовою на рівні не нижче середнього.

Виникли запитання або ж потрібна допомога? Зв’яжіться з нами: education@epo.org.ua, +380 67 828 20 34

* Участь у навчальному турі до Естонії у травні 2018 року передбачає самостійне покриття учасниками витрат на транспорт та проживання.

 

ДОВІДКОВО:

Програма для експортерів “Експортна революція в Україні” триватиме з листопада 2017 по травень 2019 і складатиметься з двох частин та навчального туру.

1) Програма для досвідчених експортерів, що перебачає навчальні відео з домашніми завданнями кожні 14 днів; розбір виконаних завдань з тренером під час колективного дзвінка по Skype; щомісячні навчальні семінари в Києві з тренерами програми, де учасники  зможуть отримати практичні поради, рекомендації та відповіді на запитання; навчальний тур до Естонії*.

2) Програма для нових експортерів, що складається з серії щотижневих 2-годинних вебінарів (англійською мовою з українськими субтитрами), які базуватимуться на практичних кейсах самих учасників; практичних онлайн-вебінараів в режимі “запитання-відповідь”, 10 різних  case studies.

3) Навчальний візит до Естонії  (з 14 по 18 травня 2019 р) включатиме тренінги в рамках Tallinn Marketing Week ( International marketing week); візит на естонське підприємство, що експортує; практичні дослідження. Учасники самостійно покривають витрати на транспорт та проживання. 

Учасники зможуть вибрати як всю програму, так і окремий модуль.

Детальна програма буде опублікована на початку курсу.