Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Офіс з просування експорту випустив перших сертифікованих фахівців з експорту!  

25 квітня 2018 року український бізнес поповнився новими експортерами-практиками. 41 компанія успішно завершила просунутий рівень безкоштовного освітнього курсу Export Revolution Ukraine та отримала міжнародні сертифікати, які підтверджують їхню експортну готовність.

“Системна підтримка експорту – один із ключових пріоритетів Уряду, які необхідні для росту ВВП на 5-7%. А зміцнення навиків і компетенцій та освіта для експортерів є важливим елементом цього пріоритету, бо якісний експорт починається з релевантних та практичних знань”, – зазначила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий представник України Наталія Микольська.

За її словами, навчальні програми та схожі освітні заходи для експортерів – це важливі пункти програми підтримки українських експортерів та частина  Експортної стратегії України, яка імплементується Урядом. Вона зазначила, що участь у цьому міжнародному курсі дає реальні знання та сприяє більшій готовності компанії до експорту, а це, у свою чергу, збільшує наш експорт на іноземні ринки, адже експорт – це командна гра.

Практичний освітній курс Export Revolution Ukraine, реалізований Офісом з посування експорту, за підтримки Мінекономрозвитку та Інституту Маркетингу Естонії. Це унікальний інструмент для підвищення експортної готовності українського бізнесу.

Протягом шести місяців 107 учасників із 68 компаній з різних куточків України під керівництвом досвідчених міжнародних експертів опановували практичні інструменти для експорту та вчилася впроваджувати їх у своїй компанії.

Мар’яна Каганяк, керівник Офісу з просування експорту: “До кінця курсу дійшли лише найбільш наполегливі учасники, які розуміли, що експорт  – це системна, тривала та наполеглива робота. І саме ці компанії, які сьогодні отримують сертифікати, ми скоро побачимо на нових ринках. 90% компаній-учасниць просунутого рівня вже на цьому етапі зазначили, що програма дозволила активізувати експорт підприємства. Більше половини  учасників, завдяки активному нетворкінку між собою навіть почали втілювати спільні проекти. Тож реєструйтеся на наступний рівень програми, навчайтеся та експортуйте! Офіс з просування експорту продовжуватиме відкривати та створювати нові експортні можливості для вас!

Експортери-початківці все ще мають шанс приєднатися до цьогорічного базового рівня програми, зареєструвавшись на навчальній платформі Офісу, як це вже зробили понад 500 українських компаній.

Залишити заявку на реєстрацію на наступний рік програми можна за посиланням.

Як відомо, минулого року в освітніх заходах Офісу з просування експорту взяли участь понад 8300 учасників із понад 400 компаній.

_____________________

Довідково:

EXPORT REVOLUTION UKRAINE – дворічнa навчальнa програмa для українських експортерів, спеціально розроблена Інститутом маркетингу Естонії спільно з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Навчальна програма поєднує онлайн-вебінари, а також групові онлайн та офлайн тренінги з розглядом конкретних кейсів компаній-учасниць, та завершиться навчальною подорожжю до Естонії.

Найбільш активними учасниками програми базового рівня стали компанії з сектору харчової промисловості (20%), ІКТ (13%), та креативних послуг. Понад половина учасників  базового рівня – компанії з регіонів (Львів, Дніпро, Харків, Вінниця, Одеса, Запоріжжя, Херсон). 40% учасників програми – це малі та мікро бізнеси.

 

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.